Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To będzie bolało
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2025, 17:16
Ja piję taką z klimatyzacji która z rur kapie za budynkiem
Odpisz
3 marca 2022, 09:23
Nie rel, gdybym miał pić wodę z kranu w mojej miejscowości dostałbym choroby popromiennej
Odpisz
27 stycznia 2022, 13:17
kranówa jest ok, do tego nie ma problemu z transportem tej obutelkowanej, i nie wyrzuca się plastikowych butelek
Odpisz
20 stycznia 2022, 22:40
Nie rel
Odpisz
20 stycznia 2022, 21:24
jak pójdzież do amerykańskiej knajpy, do dostaniesz wodę z kranu
Odpisz
20 stycznia 2022, 16:45
podobno żydzi dają estrogen do wody z kranu
Odpisz
20 stycznia 2022, 18:21
@Joker_: mów więcej, zaciekawiłeś mnie
Odpisz
20 stycznia 2022, 20:57
@reedy7: nie powiedział :(
Odpisz
20 stycznia 2022, 20:05
Ja też tak robię
Odpisz
20 stycznia 2022, 17:26
Pewnie uznacie że to zły pomysł, ale czasami piję wodę ze szkolnego kranu
Odpisz
20 stycznia 2022, 18:08
dziś na wf u mnie sor kazał
Odpisz
20 stycznia 2022, 17:51
Ja robię tak.
Odpisz
20 stycznia 2022, 16:47
Tak, ale tylko w domu.
Serio, dlaczego woda u mnie jest idealna, a u innych jakąś dziwna?
Odpisz
20 stycznia 2022, 16:58
@Grayland: Zależy skąd pompowana, od rodzaju gruntu itp. U mnie jest bogata w wapń i magnez ale jednocześnie zbyt brudna żeby na co dzień pić.
Odpisz
20 stycznia 2022, 17:01
@Grayland: No w różnych regionach masz różną jakość wody
Odpisz
20 stycznia 2022, 17:26
@Grayland: pewnie jesteś też przyzwyczajony do smaku tej swojej.
Odpisz
20 stycznia 2022, 16:52
Piję wodę z lodówki
Odpisz
20 stycznia 2022, 09:31
Na wybrzeżu USA też piją wodę z kranu.
Odpisz
20 stycznia 2022, 09:44
@Darwidx: Którym wybrzeżu.
Odpisz
20 stycznia 2022, 16:51
północnym
Odpisz
20 stycznia 2022, 16:47
Ostatni raz jak piłam kranówkę to było żeby wytrzeźwieć XD
Odpisz
20 stycznia 2022, 16:41
Ja mam kran filtrujący, ale tak
Odpisz
20 stycznia 2022, 16:41
nie smakuje mi, ale i tak czasem zdarza mi się napić
Odpisz