Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Cesarz_Najman

20 grudnia 2025, 17:16

Ja piję taką z klimatyzacji która z rur kapie za budynkiem

Avatar
Konto usunięte

3 marca 2022, 09:23

Nie rel, gdybym miał pić wodę z kranu w mojej miejscowości dostałbym choroby popromiennej

Avatar rooxer

27 stycznia 2022, 13:17

kranówa jest ok, do tego nie ma problemu z transportem tej obutelkowanej, i nie wyrzuca się plastikowych butelek

Avatar warmar

20 stycznia 2022, 22:40

Nie rel

Avatar chlorophil27

20 stycznia 2022, 21:24

jak pójdzież do amerykańskiej knajpy, do dostaniesz wodę z kranu

Avatar Joker_

20 stycznia 2022, 16:45

podobno żydzi dają estrogen do wody z kranu

Avatar reedy7

20 stycznia 2022, 18:21

@Joker_: mów więcej, zaciekawiłeś mnie

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2022, 20:57

@reedy7: nie powiedział :(

Avatar Kot_miolnir_

20 stycznia 2022, 20:05

Ja też tak robię

Avatar
zielonydom

20 stycznia 2022, 17:26

Pewnie uznacie że to zły pomysł, ale czasami piję wodę ze szkolnego kranu

Avatar Hemoroid

20 stycznia 2022, 18:08

dziś na wf u mnie sor kazał

Avatar
Mametchi_Pro_Student

20 stycznia 2022, 17:51

Ja robię tak.

Avatar Grayland

20 stycznia 2022, 16:47

Tak, ale tylko w domu.

Serio, dlaczego woda u mnie jest idealna, a u innych jakąś dziwna?

Avatar welpa44

20 stycznia 2022, 16:58

@Grayland: Zależy skąd pompowana, od rodzaju gruntu itp. U mnie jest bogata w wapń i magnez ale jednocześnie zbyt brudna żeby na co dzień pić.

Avatar
kroganin

20 stycznia 2022, 17:01

@Grayland: No w różnych regionach masz różną jakość wody

Avatar Kaowru

20 stycznia 2022, 17:26

@Grayland: pewnie jesteś też przyzwyczajony do smaku tej swojej.

Avatar Gutolov

20 stycznia 2022, 16:52

Piję wodę z lodówki

Avatar Darwidx

20 stycznia 2022, 09:31

Na wybrzeżu USA też piją wodę z kranu.

Avatar
bylojuz12

20 stycznia 2022, 09:44

@Darwidx: Którym wybrzeżu.

Avatar AlPoziomka

20 stycznia 2022, 16:51

północnym

Avatar syrenka_ladacznica

20 stycznia 2022, 16:47

Ostatni raz jak piłam kranówkę to było żeby wytrzeźwieć XD

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2022, 16:41

Ja mam kran filtrujący, ale tak

Avatar TheWind

20 stycznia 2022, 16:41

nie smakuje mi, ale i tak czasem zdarza mi się napić

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

To będzie bolało

Nigdy na to nie wpadną

Ładne rzeczy

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka