Wyzwiska działają w dwie strony
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Brawo za czujność!
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zdeklasowani znowu
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2014, 14:09
Nie ogarniam tego obrazka, ktoś mi to wytłumaczy?
Odpisz
28 marca 2014, 14:34
@Fansaskacza: Na początku też nie ogarniałem ale tu chodzi o to że "Ruchu MA okulary" a kiedy oni mu zabrali to znaczy że teraz oni MAJĄ okulary
Odpisz
28 marca 2014, 11:59
haha to byo o mnie XD
Odpisz
28 marca 2014, 05:43
Człowiek wie tyle o różnych technologiach, a nawet nie zna 100% możliwości mózgu tylko zaledwie 20-25%
Odpisz
28 marca 2014, 10:51
@ziomek2009: Gdybyś wykorzystywał 100% mózgu widział byś przez ściany.
Odpisz
28 marca 2014, 14:42
@robogirl: gdybyś wykorzystał przynajmniej 1% Mózgu to byś sobie uświadomił że to zaprzecza prawom fizyki... Tyle w temacie.
Odpisz
28 marca 2014, 15:00
@ziomek2009: Ciekawe skąd żeś się o tym dowiedział...
Odpisz
28 marca 2014, 15:59
@ziomek2009: To jest udowodnione naukowo.
Odpisz
28 marca 2014, 16:00
@karol99_99: Pewnie z bezużytecznej
Odpisz
28 marca 2014, 21:11
@robogirl: tak samo jak epidemia sraczki afrykańskiej jeśli myślisz to zrozumiesz żaluzje i proszę mnie nie upominać bo w szkole byłem prymasem. POZDRO DLA KUMATYCH
Odpisz
28 marca 2014, 21:33
@karol99_99: No nie wiem... lekcje w gimnazjum? Książki popularno-naukowe, programy popularno-naukowe itp.
Odpisz
28 marca 2014, 22:10
@marucho1999: Cholera, już nikt nie zna się na ironii...
Odpisz
28 marca 2014, 22:46
@ziomek2009: Aż klawiatury szkoda... A nikt ci pewnie nie pogratuluje bycia prymusem, bo każdego prymusi w***iają, pewnie nie raz dostawałeś manto.
Odpisz
29 marca 2014, 07:56
@robogirl: nigdy nie dostałem manta bo nie chcę ci nic mówić ale jest błędnym przekonaniem że w mojej klasie byli sami ludzie typu "w***ć kujonom" zawsze był tylko jeden debil który zachowywał się jak dziecko po za tym reszta miała 5 tak jak ja.
Odpisz
29 marca 2014, 11:03
@ziomek2009: No to chyba byłeś prymusem w klasach 1-4, albo ewetualnie w podstawówce. Zresztą skoro wszyscy mieli 5, to jak mogłeś być prymusem, chyba że byłeś prymusem typu "prze pani, prze pani, pani jest wspaniała, a jasiek nie zmienił kapci". Jeśli byłeś taki to mimo że nie dostałeś manta, to pewnie wszyscy cie nienawidzili, a jeśli nie to obgadywali za plecami, żebyś nie skarżył pupilku.
Odpisz
13 kwietnia 2019, 16:18
@robogirl: Używa się 100% mózgu do ku*wy nendzy
Odpisz
27 marca 2014, 21:00
Ponownie nalegam żeby obrazki moderatorów jednak były weryfikowane przez poczekalnię.
Odpisz
27 marca 2014, 20:03
Ma oklary?
Odpisz
27 marca 2014, 20:08
Twój mózg i tak pewnie wygenerował tam "u"
Odpisz
27 marca 2014, 20:44
jak za perwszym razem przeczytalem nie zauwazylem tego błęndu
Odpisz
27 marca 2014, 20:48
racja dzieje się tak dlatego bo nie czytamy całego słowa tylko początek i koniec wyrazu
Odpisz
27 marca 2014, 20:54
@bylejakbylegdzie: tak zgadza się ponieważ nasz mózg nie potrzebuje więcej
Odpisz
27 marca 2014, 20:55
@bylejakbylegdzie: Widziałem gdzieś kiedyś obrazek w którym były np 2 litery na słowo a reszta to losowe cyfry. Nasz mózg rozczytywał to jak normalny wyraz. Podziwiam ten organ i zawsze chciałem wiedzieć jaka jest pełnia jego możliwości...
Odpisz
27 marca 2014, 21:04
Tylko dyslektycy czytają każdą literę w słowie. Dlatego trudniej im to idzie.
Odpisz
27 marca 2014, 21:05
gdyby mózg ludzki byłby na tyle prosty by go zrozumieć bylibyśmy zbyt prości by tego dokonać :)
Odpisz
27 marca 2014, 21:06
@bylejakbylegdzie: Hehe, ja już głowie się nad tym parę lat. Tak samo z elektroniką. Próbowałem zrobić laser... taa, popalilem sobie lapska przez rozne rzeczy a i tak nic z tego nie wyszlo... zycie ^^
Odpisz
27 marca 2014, 21:20
ważne że próbowałeś sam chciałbym mieć laser wtedy mógłbym polować na komary :D
Odpisz
28 marca 2014, 08:57
@asdfghjk: Heh śmieszne bo ja czytam 2 razy szybciej i dokładniej a także nie popełniam błędów ortograficznych tak często a jestem dyslektykiem jedynie brzydko piszę więc każdy kto mówi że pisze ortografy bo ma dyslekcje jest totalnym debilem i nie potrafi zrozumieć że po prostu się nie uczył.
Odpisz
28 marca 2014, 14:36
@dawids04: ale czytam tekst uważnie i nie widzę tam błędu jest okulary
Odpisz
28 marca 2014, 14:59
@sergin: Oznacza to, że w przeciwieństwie do innych dyslektyków ty się starasz.
Odpisz