Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

22 stycznia, 18:23

Przy okazji mamy tu kolejny problem: gadanie, że "przemoc nie jest rozwiązaniem". (Gwoli ścisłości nie twierdzę, że akurat w takim przypadku uderzenie dręczyciela jest dobrym rozwiązaniem, zwracam uwagę na inny problem). Co jest kompletną, absolutną bzdurą.
Gdyby przemoc nie rozwiązywała problemów, to nikt by jej nie używał. Gangi nie paliłyby ludziom samochodów i domów, prezydenci nie używaliby wojska do tłumienia protestów, policja nie miałaby na wyposażeniu pałek, a żołnierze broni palnej.

Przemoc jest rozwiązaniem, po prostu czasem jest to rozwiązanie nieetyczne. Ale nie zawsze. Natomiast dobrym rozwiązaniem jest i należy wiedzieć i poszerzać swoją wiedzę o tym, kiedy jest tym dobrym rozwiązaniem. A przez takie gadanie jak nauczycielek i pedagogów szkolnych, które ślepo powtarzają takie wprost nieprawdziwe frazesy, które wtłoczono im do głów na studiach, młodzi ludzie wyrastają na bezbronne owieczki, które każdy może sobie podręczyć, bo przecież i tak nie wiedzą kiedy przychodzi ten moment, w którym należy użyć przemocy, by odeprzeć przemoc.

Avatar rzyw0pl0t

21 stycznia, 23:03

rel 100%, confirmed z mojego zycia

Avatar noice

21 stycznia, 19:15

rel

Avatar Iguanka1

20 stycznia, 16:20

ktoś mi to przetłumaczy?

Avatar Henzej

20 stycznia, 16:33

@Iguanka1: Cześć wszystkim! Dziś piszę, aby podzielić się moim ostatnim zainteresowaniem żubrem. Jest to gatunek zagrożony wyginięciem i mamy szczęście, że w Polsce żyje 650 tych pięknych zwierząt (łączna liczba żubrów na świecie to 3400). Myślę, że powinniśmy wybrać się na wycieczkę szkolną do Białowieskiego Parku Narodowego zobaczyć żubry i nakręcić film dokumentalny. Następnie moglibyśmy opublikować go na portalach społecznościowych, aby ludzie mogli dowiedzieć się o tym wyjątkowym zwierzęciu. Poza tym musimy napisać petycję do rządu przeciwko wycinaniu drzew w Puszczy Białowieskiej. To musi się natychmiast skończyć, bo szkodzi też żubrom. Zapraszam do powiedzenia, co myślisz o moim poście i podzielenia się swoimi pomysłami, proszę.

Wj...łam na google tłumacza

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Za gorąco

Wyobraźcie sobie, jak kosmici się czują

Mmmm piasek

Co jest

Liczba pojedyncza

Ach ta społeczność Jeja

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka