Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nanook

20 stycznia 2022, 15:56

Druga opcja to raczej okres nastoletni. W dorosłym życiu nie możesz sobie pozwolić na nierównomierny sen. I dodatkowo jesteś cały czas zmęczony robotą.

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2022, 16:54

@Nanook: No chyba, że student

Avatar Anantashesha

21 stycznia 2022, 10:37

@Nanook: Mam wrażenie, że trochę za mocno ekstrapolujesz swoją sytuację na wszystkich. Jest wielu różnych ludzi i wiele różnych sytuacji.

Avatar Nanook

Edytowano - 21 stycznia 2022, 15:04

@Anantashesha: Zapewne tak. Choć nie tylko jest to moja sytuacja, ale i moich znajomych. W końcu jak nie mamy dostępu do danych to takie wnioski możemy tworzyć tylko z ekstrapolacji obserwacji otoczenia. W każdym razie chodziło mi o to, że z mojego doświadczenia nastolatki więcej czasu spędzają nocą na graniu w gry, ogladanih filmów, studenci na nauce, a osoby pracujące za bardzo czasu nie mają i śpią po prostu lub imprezują na mieście

Avatar Anantashesha

21 stycznia 2022, 16:40

@Nanook: Osoby które nie mają czasu imprezują za mieście? Ciekawe ;)

Avatar Nanook

21 stycznia 2022, 17:53

@Anantashesha: No ba! Najlepszy sposób na ucieczkę od obowiązków :)

Avatar Anantashesha

22 stycznia 2022, 02:54

@Nanook: W takim razie czemu nie siedzieć w domu xd

Avatar Nanook

22 stycznia 2022, 08:20

@Anantashesha: Bo chodzi o zresetowanie się, czyli ucieczkę i z domu i z pracy. To może być też okazja na spotkanie ze znajomymi nie z pracy.

Avatar Anantashesha

22 stycznia 2022, 12:29

@Nanook: Ciekawe. Ale ludzie są różni.

Avatar Szkieletor_320

22 stycznia 2022, 03:13

Prawie rel

Avatar
Konto usunięte

20 stycznia 2022, 15:29

lubię spać, ale nie lubię wstawac

Avatar frytki_na_wynos

21 stycznia 2022, 12:58

<3 twoje zdjęcie prof

Avatar Korni_kaczka

21 stycznia 2022, 10:26

ja w dzieciństwie też się późno kładłam spać

Avatar
DzikiZbik

21 stycznia 2022, 10:07

Prawie rel, zazwyczaj kładę się miedzy jedenastą a dwunastą w nocy.

Avatar wiedeni

20 stycznia 2022, 15:27

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Legnicki
Dodane przez: Legnicki

Fajnie że odpowiedzieli

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To się nie może nie udać

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka