Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To się nie może nie udać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jakby trochę nie fair
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2022, 15:56
Druga opcja to raczej okres nastoletni. W dorosłym życiu nie możesz sobie pozwolić na nierównomierny sen. I dodatkowo jesteś cały czas zmęczony robotą.
Odpisz
20 stycznia 2022, 16:54
@Nanook: No chyba, że student
Odpisz
21 stycznia 2022, 10:37
@Nanook: Mam wrażenie, że trochę za mocno ekstrapolujesz swoją sytuację na wszystkich. Jest wielu różnych ludzi i wiele różnych sytuacji.
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2022, 15:04
@Anantashesha: Zapewne tak. Choć nie tylko jest to moja sytuacja, ale i moich znajomych. W końcu jak nie mamy dostępu do danych to takie wnioski możemy tworzyć tylko z ekstrapolacji obserwacji otoczenia. W każdym razie chodziło mi o to, że z mojego doświadczenia nastolatki więcej czasu spędzają nocą na graniu w gry, ogladanih filmów, studenci na nauce, a osoby pracujące za bardzo czasu nie mają i śpią po prostu lub imprezują na mieście
Odpisz
21 stycznia 2022, 16:40
@Nanook: Osoby które nie mają czasu imprezują za mieście? Ciekawe ;)
Odpisz
21 stycznia 2022, 17:53
@Anantashesha: No ba! Najlepszy sposób na ucieczkę od obowiązków :)
Odpisz
22 stycznia 2022, 02:54
@Nanook: W takim razie czemu nie siedzieć w domu xd
Odpisz
22 stycznia 2022, 08:20
@Anantashesha: Bo chodzi o zresetowanie się, czyli ucieczkę i z domu i z pracy. To może być też okazja na spotkanie ze znajomymi nie z pracy.
Odpisz
22 stycznia 2022, 12:29
@Nanook: Ciekawe. Ale ludzie są różni.
Odpisz
22 stycznia 2022, 03:13
Prawie rel
Odpisz
20 stycznia 2022, 15:29
lubię spać, ale nie lubię wstawac
Odpisz
21 stycznia 2022, 12:58
<3 twoje zdjęcie prof
Odpisz
21 stycznia 2022, 10:26
ja w dzieciństwie też się późno kładłam spać
Odpisz
21 stycznia 2022, 10:07
Prawie rel, zazwyczaj kładę się miedzy jedenastą a dwunastą w nocy.
Odpisz
20 stycznia 2022, 15:27
Odpisz