Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Niegrzeczny Oskarek
Nie po oczach
Przypałowo
Ostry ten sędzia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2022, 14:43
Odłączyłem się od świata, by być, ale na końcu i tak wrócę w niebyt. Po co być? Bo świat nie istnieje bez bytów, tak jak my nie istniejemy bez świata.
Odpisz
22 stycznia 2022, 15:20
Ontologia, jak ja ją k...a uwielbiam
Odpisz
22 stycznia 2022, 15:05
Spróbujcie sobie logicznie odpowiedzieć na to pytanie
Odpisz
22 stycznia 2022, 13:17
Dlaczego jesteśmy?
Odpisz
21 stycznia 2022, 15:10
jestem bo myśle
Odpisz
21 stycznia 2022, 15:31
@PanStefanek: idąc takim tokiem myślenia jakim cudem istnieją osoby którą nie myślą
Odpisz
21 stycznia 2022, 16:07
@Domkri: to tylko npc
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2022, 16:19
@Domkri: myślą ale w błedny sposób, osoby całkowicie niemyślące są martwe więc nie istnieją
Odpisz