memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 stycznia 2022, 22:28
chyba twoja
Odpisz
22 stycznia 2022, 08:44
Ja na stacjonarnych cały czas noszę maskę, mimo że nie trzeba, dzięki czemu moja klasa nie musi się męczyć oglądaniem mojej mordy
24 stycznia 2022, 15:12
@wiedeni: Bohater na jakiego nie zasługujemy.
24 stycznia 2022, 18:11
ale jakiego potrzebujemy.
24 stycznia 2022, 15:11
Coś w tym jest. Jak idę miastem w masce FFP3 (takiej z czerwonym zaworkiem) to KAŻDA się na mnie spojrzy ;)
22 stycznia 2022, 02:13
Z tego co się orientuję to działa w tej sposób, że kiedy ma się zasłonięte usta i nos, to ludzki mózg nie zwraca wtedy uwagi na niedoskonałości szczęki i nosa, oraz skupia się bardziej na oczach i brwiach
23 stycznia 2022, 01:05
@CzerwonyPoniacz: raczej zakłada optymistycznie że nie masz szczęki jak po rozjechaniu traktorem
Edytowano - 22 stycznia 2022, 17:50
Nie, po prostu oczy są zwykle najbardziej atrakcyjnym elementem twarzy. A mózg sam sobie "dopisuje", że reszta twarzy też jest ok.
22 stycznia 2022, 12:16
dokładnie
22 stycznia 2022, 08:52
W sumie lepiej się wygląda. :P
21 stycznia 2022, 23:27
Każdy powie że jestem ładny dopóki nie zdejmę maseczki
21 stycznia 2022, 21:34
Od teraz będę nosił maskę nawet w domu🥵 Kazirocfto moment :0
21 stycznia 2022, 21:35
Alalallalalalalalbamamama
21 stycznia 2022, 21:41
f dla starego
21 stycznia 2022, 21:45
Ale s tfoim to jusz nie kasiroctfo chyba sry mój błont
21 stycznia 2022, 22:10
jessie o czym ty pie....isz
Edytowano - 21 stycznia 2022, 22:12
o banie pie....e
21 stycznia 2022, 21:43
21 stycznia 2022, 21:40
Pomocy mój młodszy brat który ma tu konto nosi maseczkę w domu przez tego mema i bije mojego konia
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 stycznia 2022, 22:28
chyba twoja
Odpisz
22 stycznia 2022, 08:44
Ja na stacjonarnych cały czas noszę maskę, mimo że nie trzeba, dzięki czemu moja klasa nie musi się męczyć oglądaniem mojej mordy
Odpisz
24 stycznia 2022, 15:12
@wiedeni: Bohater na jakiego nie zasługujemy.
Odpisz
24 stycznia 2022, 18:11
ale jakiego potrzebujemy.
Odpisz
24 stycznia 2022, 15:11
Coś w tym jest. Jak idę miastem w masce FFP3 (takiej z czerwonym zaworkiem) to KAŻDA się na mnie spojrzy ;)
Odpisz
22 stycznia 2022, 02:13
Z tego co się orientuję to działa w tej sposób, że kiedy ma się zasłonięte usta i nos, to ludzki mózg nie zwraca wtedy uwagi na niedoskonałości szczęki i nosa, oraz skupia się bardziej na oczach i brwiach
Odpisz
23 stycznia 2022, 01:05
@CzerwonyPoniacz: raczej zakłada optymistycznie że nie masz szczęki jak po rozjechaniu traktorem
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2022, 17:50
Nie, po prostu oczy są zwykle najbardziej atrakcyjnym elementem twarzy.
A mózg sam sobie "dopisuje", że reszta twarzy też jest ok.
Odpisz
22 stycznia 2022, 12:16
dokładnie
Odpisz
22 stycznia 2022, 08:52
W sumie lepiej się wygląda. :P
Odpisz
21 stycznia 2022, 23:27
Każdy powie że jestem ładny dopóki nie zdejmę maseczki
Odpisz
21 stycznia 2022, 21:34
Od teraz będę nosił maskę nawet w domu🥵
Kazirocfto moment :0
Odpisz
21 stycznia 2022, 21:35
Alalallalalalalalbamamama
Odpisz
21 stycznia 2022, 21:41
f dla starego
Odpisz
21 stycznia 2022, 21:45
Ale s tfoim to jusz nie kasiroctfo chyba
sry mój błont
Odpisz
21 stycznia 2022, 22:10
jessie o czym ty pie....isz
Odpisz
Edytowano - 21 stycznia 2022, 22:12
o banie pie....e
Odpisz
21 stycznia 2022, 21:43
Odpisz
21 stycznia 2022, 21:40
Pomocy mój młodszy brat który ma tu konto nosi maseczkę w domu przez tego mema i bije mojego konia
Odpisz