Bear Grylls ma już wszystko co lubi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Dobrze czasem się oderwać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 31 marca 2014, 17:25
znam bardzo dużo takich trudnych pytań np:
1.co wolisz być kobietą w spodniach czy facetem w spódnicy?
2.wolisz być zgw.ałc.onym przez swojego starego czy przez cudzego?
3.co wolisz, słuchać justina bibera przez 8 sek czy, zostać kopniętym w jaja przez chuka norisa?
4.(dalej nie chce mi się pisać)
(fajnie by było jakbyś cie napisali swoje pytania)(albo odpowiedzieli na moje :>)
Odpisz
23 maja 2014, 16:27
@dupek120: 1.kobieta3.jb
Odpisz
29 grudnia 2014, 17:17
@dupek120: 3. justina biebera nie nawidzę go ale chuk noris by mi je rozwalił
Odpisz
3 maja 2015, 21:17
@Hacked111: 3. Wolę Justina Biebera niż żeby Noris mi jaja wypierniczył
Odpisz
19 lipca 2015, 20:48
@dupek120: 1 facet 2cudzego 3chuk noris
Odpisz
5 listopada 2020, 09:44
@dupek120: Kobiety mogą nosić spodnie
Odpisz
Edytowano - 18 stycznia 2018, 13:22
mleko czekoladowe
coś jak przednia sraczka
Odpisz
29 marca 2014, 18:10
sikać pepsi ? 0-0 to dosyć niekomfortowe gdy ci*a by ci musowała
Odpisz
29 marca 2014, 19:04
@szynszyla369: You made my day! HAHAHA!!
Odpisz
29 marca 2014, 19:23
@robogirl: a po bieganiu i sexie była by wstrząśnięta i ...( tu wstawcie sobie zachowanie pepsi bo wstrząśnięciu )
Odpisz
29 marca 2014, 19:25
@szynszyla369: To by było ciekawe w przypadku męskiego członka który sie rozpiernicza jak butelka pepsi z mentosem...
Odpisz
30 marca 2014, 08:34
@szynszyla369: albo wódką
Odpisz
21 września 2017, 21:10
@szynszyla369: o ku*wa
Odpisz
21 grudnia 2016, 13:35
herbata i napoje herbaciane oraz woda?
Odpisz
30 marca 2014, 10:23
to ma przesrane i bym niewypil
Odpisz
29 marca 2014, 18:27
Gorzałka nie zasługuje na takie pohańbienie.
Odpisz
29 marca 2014, 19:39
@PolandWolf: ale wszyscy by od Cb pili z "gwinta" xD
Odpisz
29 marca 2014, 18:01
Pozdro z podłogi xD
Odpisz