Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2022, 15:46
Ile zostało jeszcze coś-craftów na rynku gier ?
Odpisz
23 stycznia 2022, 23:04
@volf360: Robocraft
Odpisz
6 lutego 2022, 23:27
@volf360: Gamecraft
Odpisz
23 stycznia 2022, 09:36
Ciekawe co by było jak by kupili terrarie
Odpisz
23 stycznia 2022, 10:25
@Rebelian_Chaosu: oby nie
Odpisz
23 stycznia 2022, 10:25
@Rebelian_Chaosu:
Odpisz
23 stycznia 2022, 15:02
@wiedeni: GWIEZDNERZEMIOSŁO
Odpisz
24 stycznia 2022, 07:31
@Rebelian_Chaosu: Pracujesz dla rebelii chaosu?
Odpisz
24 stycznia 2022, 09:00
@Ezio3971: MTF unit ready for take off
Odpisz
23 stycznia 2022, 13:38
chyba lubią gry które kończą się na craft
Odpisz
22 stycznia 2022, 22:10
Niech przejmą wargaming i naprawią pie....one world of tanks
Odpisz
22 stycznia 2022, 22:35
@hlepo: nie żeby coś, ale co z nim nie
Tak?
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2022, 22:38
@ioioio: wydawanie co chwilę coraz to lepszych premek, zapominanie o starych drzewkach, 3 arty na drużyne, brak weakspotów na czołgach (pierścień obrotu wierzy, port na karabin maszynowy zamiast tego tylko garnek i dolna płyta(bruh)) i ogólny brak balansu między czołgami (pz7 i obj705A. Pz7 ma tonę weak spotów a obj praktycznie żadnego) i ogólnie to wygląda jakby zapomnieli o czołgach niemieckich i japońskich bo znacznie te drzewka odstają od innych
Odpisz
22 stycznia 2022, 22:41
@hlepo: ok dziękuję
Odpisz
22 stycznia 2022, 22:42
@ioioio: a i zapomniałem o takich anomaliach jak nie trafianie kilka razy z rzędy w sytuacji gdy powinno się trafić lub nie przebijanie gdy powinno przebić
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2022, 23:21
@hlepo: Przy okazji słaby system walki czyli w War thunderze masz całą załogę i czołg jest czasem na hita co jest zbliżone do orginalności a w World of Tanks masz po prostu hp czołgu.
Odpisz
Edytowano - 22 stycznia 2022, 23:22
@Tonell: bo to arcade, po to w to gram bo war thunder juz mi radości nie daje
Odpisz
22 stycznia 2022, 23:22
@hlepo: Można też tak
Odpisz
22 stycznia 2022, 22:11
Teraz będą mogli zrobić crossover
Odpisz
22 stycznia 2022, 22:36
@Kebasa_z_mema: otworzenie świata Azerot w minecraft nie brzmi źle
Odpisz