Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar volf360

23 stycznia 2022, 15:46

Ile zostało jeszcze coś-craftów na rynku gier ?

Avatar Ameron

23 stycznia 2022, 23:04

@volf360: Robocraft

Avatar Boberek00

6 lutego 2022, 23:27

@volf360: Gamecraft

Avatar Rebelian_Chaosu

23 stycznia 2022, 09:36

Ciekawe co by było jak by kupili terrarie

Avatar Legnicki

23 stycznia 2022, 10:25

@Rebelian_Chaosu: oby nie

Avatar wiedeni

23 stycznia 2022, 10:25

Avatar MaciejTor

23 stycznia 2022, 15:02

@wiedeni: GWIEZDNERZEMIOSŁO

Avatar Ezio3971

24 stycznia 2022, 07:31

@Rebelian_Chaosu: Pracujesz dla rebelii chaosu?

Avatar Kliperx

24 stycznia 2022, 09:00

@Ezio3971: MTF unit ready for take off

Avatar Marek575

23 stycznia 2022, 13:38

chyba lubią gry które kończą się na craft

Avatar hlepo

22 stycznia 2022, 22:10

Niech przejmą wargaming i naprawią pie....one world of tanks

Avatar ioioio

22 stycznia 2022, 22:35

@hlepo: nie żeby coś, ale co z nim nie
Tak?

Avatar hlepo

Edytowano - 22 stycznia 2022, 22:38

@ioioio: wydawanie co chwilę coraz to lepszych premek, zapominanie o starych drzewkach, 3 arty na drużyne, brak weakspotów na czołgach (pierścień obrotu wierzy, port na karabin maszynowy zamiast tego tylko garnek i dolna płyta(bruh)) i ogólny brak balansu między czołgami (pz7 i obj705A. Pz7 ma tonę weak spotów a obj praktycznie żadnego) i ogólnie to wygląda jakby zapomnieli o czołgach niemieckich i japońskich bo znacznie te drzewka odstają od innych

Avatar ioioio

22 stycznia 2022, 22:41

@hlepo: ok dziękuję

Avatar hlepo

22 stycznia 2022, 22:42

@ioioio: a i zapomniałem o takich anomaliach jak nie trafianie kilka razy z rzędy w sytuacji gdy powinno się trafić lub nie przebijanie gdy powinno przebić

Avatar Tonell

Edytowano - 22 stycznia 2022, 23:21

@hlepo: Przy okazji słaby system walki czyli w War thunderze masz całą załogę i czołg jest czasem na hita co jest zbliżone do orginalności a w World of Tanks masz po prostu hp czołgu.

Avatar hlepo

Edytowano - 22 stycznia 2022, 23:22

@Tonell: bo to arcade, po to w to gram bo war thunder juz mi radości nie daje

Avatar Tonell

22 stycznia 2022, 23:22

@hlepo: Można też tak

Avatar Kebasa_z_mema

22 stycznia 2022, 22:11

Teraz będą mogli zrobić crossover

Avatar Boberek00

22 stycznia 2022, 22:36

@Kebasa_z_mema: otworzenie świata Azerot w minecraft nie brzmi źle

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar KufelMleka
Dodane przez: KufelMleka

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Przerwa na herbatkę

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To by wystarczyło

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka