Poranek w stylu Grumpy'ego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Jakby trochę nie fair
To by wystarczyło
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2014, 20:28
Powinno być: "Poranek w stylu Grumpy". Tard to kotka...
Odpisz
31 marca 2014, 22:40
Jakie niby tu macie tłumaczenie? :D
Odpisz
31 marca 2014, 08:06
.......Ta...czapka
Odpisz
31 marca 2014, 08:45
Też chora?
Odpisz
31 marca 2014, 09:27
w sensie że ja czy ten kot
Odpisz
31 marca 2014, 13:32
też się przyłączam
Odpisz
31 marca 2014, 14:38
ty ;P
Odpisz
31 marca 2014, 16:34
Nie.......nie mam co robić więc sobie siedzę na tel.
A co ty chory?
Odpisz
31 marca 2014, 18:38
Tag :D
Odpisz
31 marca 2014, 14:43
Nieee... Ja rano nie wstaję.
Odpisz
6 kwietnia 2014, 20:28
@GrumpyCat: I nie jesteś kocurem.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 19:23
Jestem.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 13:23
@GrumpyCat: Jesteś kotką.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 14:39
Nie będziecie mi po raz kolejny wmawiać płci. Lepiej wiem czym jestem. Poza tym, już w jednym komentarzu to wyjaśniałem i więcej nie mam zamiaru. Koniec.
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2014, 21:12
@GrumpyCat: ewentualnie masz kopię, która jest kotką.
Odpisz
9 kwietnia 2014, 16:03
Tak. Coś w tym stylu.
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2014, 19:09
@GrumpyCat: .
Odpisz
31 marca 2014, 13:32
CZemu ta czapa wygląda jak....
Odpisz