Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2014, 13:51

spójrzcie na 3 obrazek...

Avatar Rokoko

29 marca 2014, 14:43

Trzeba było wrzucić na deviantarta. Od sześciu lat nie dostałam tam ani jednego chamskiego komentarza.

Avatar gulpin

30 marca 2014, 00:29

@Rokoko: deviantart to siedlisko autyzmu

Avatar Rokoko

Edytowano - 30 marca 2014, 12:13

@gulpin: Dlaczemu? Bo nie jadą po człowieku?

Avatar gulpin

30 marca 2014, 18:33

@Rokoko: No tak, w istocie nie jadą po człowieku, inna sprawa że to przejście ze skrajności w skrajność. Tam jak wstawisz kawał gunwa narysowany w paintcie, przy użyciu ołówka trzymanego odbytem, będą ci słodzic i lizać zadzisko aż do utraty tchu. A to nie koniec ich nieogarniętości. Zresztą wpisując w wyszukiwarce filmów "deviantart comments" można zobaczyć, jak internet zlewa z mentalności serwisu. Oczywiście nie polecam oglądać tych filmików, wiara w ludzi -1000

Avatar Rokoko

30 marca 2014, 18:56

@gulpin: Jadą - chamy. Nie jadą - autystyczni. Co za świat. A komu szkodzi, że wszyscy są mili? Porządni artyści promują się dzięki deviantartowi, hobbyści mają dobrą zabawę i nikt ich za to nie zrównuje z ziemią. Przecież od czegoś trzeba zacząć, choćby od bazgrołów. Co komu szkodzi, że bazgroł dostanie jeden czy dwa miłe komentarze? Do szerszej publiczności i tak się nie przebije, jeśli autor nie osiągnie pewnego poziomu. Dlaczego bycie miłym w internetach uznawać od razu za autyzm? Prawdę mówiąc, ten serwer jest świetną odtrutką na jad, lejący się zewsząd.

Avatar gulpin

30 marca 2014, 19:14

@Rokoko: ja nie mówię, że są autystyczni dlatego, że liżą tyłki, tylko dlatego, że mają pojechane poglądy i piszą takie głupoty że głowa mała. Pod twoimi obrazkami może nie ma tego całego bullshitu, niemniej nie znaczy to, że go nie ma w ogóle.

Avatar Rokoko

30 marca 2014, 19:22

@gulpin: Odwiedzam tę stronę regularnie od sześciu lat i nie kojarzę żadnych pojechanych poglądów. Przecież to internet - tam są ludzie z całego świata. Niektórzy mogą być normalni, inni mogą być choćby i psychopatami. Dlaczego od razu generalizować?

Avatar Rokoko

30 marca 2014, 18:56

Jadą - chamy. Nie jadą - autystyczni. Co za świat. A komu szkodzi, że wszyscy są mili? Porządni artyści promują się dzięki deviantartowi, hobbyści mają dobrą zabawę i nikt ich za to nie zrównuje z ziemią. Przecież od czegoś trzeba zacząć, choćby od bazgrołów. Co komu szkodzi, że bazgroł dostanie jeden czy dwa miłe komentarze? Do szerszej publiczności i tak się nie przebije, jeśli autor nie osiągnie pewnego poziomu. Dlaczego bycie miłym w internetach uznawać od razu za autyzm? Prawdę mówiąc, ten serwer jest świetną odtrutką na jad, lejący się zewsząd.

Avatar Papayou
(Magda)

29 marca 2014, 18:41

Trzeba mieć namieszane w kotle, żeby przejąć się opinią anonimowych pajaców w internetach, biorąc pod uwagę to, że większość internetowych hejterów, to maminsynki, którzy jak w prawdziwym życiu widzą na ulicy dresa, to robią po nogach, albo biedne, zapuszczone, otyłe panny, które wrzucą hejta na modelkę, za " same kości, fuuj!" .

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 marca 2014, 11:08

Rysował przez 18 godzin uśmiechniętą buźkę?

Avatar Witaj

29 marca 2014, 10:30

Idiotyzm gra w kulki ale przegrał.

Avatar messiu
(Łukasz)

29 marca 2014, 10:33

@Witaj: Coś w tym jest

Avatar Witaj

29 marca 2014, 10:34

@messiu: Też tak uważam.

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena