Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Pozdrawiam świetliki
Ostry ten sędzia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2022, 16:14
kanadyjczycy wkurzyli wlochow jednym prostym sposobem
ZOBACZ JAK
Odpisz
25 stycznia 2022, 16:33
@RommSter: troche śmiesznie że pizza hawajska została stworzona przez Kanadyjczyka
Odpisz
26 stycznia 2022, 15:27
@Simciakk: mniam hawajska
Odpisz
28 stycznia 2022, 14:43
@Simciakk: Nie przez Kanadyjczyka, tylko Greka w Kanadzie
Odpisz
29 stycznia 2022, 18:40
@Szpieg_z_Wenus:
Odpisz
29 stycznia 2022, 19:29
@XDudek: *dźwięki nieżycia*
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2022, 19:30
@Szpieg_z_Wenus: f
Szpieg_z_Wenus 20??-2022 (*)
Odpisz
29 stycznia 2022, 21:35
@XDudek: Szpieg_z_Wenus ma 154 lata
Odpisz
29 stycznia 2022, 21:37
@Dark43Hunter: nosz kurde
zmusiłes mnie do myślenia
2022-154=1868
Odpisz
31 stycznia 2022, 09:41
@Simciakk: a nie przez Greka?
Odpisz
31 stycznia 2022, 09:42
@nightmare_fredbear: Przez Greka na emigracji w Kanadzie
Odpisz
31 stycznia 2022, 21:33
@RommSter: TEGO JUŻ ZA WIELE!!! DZWONIĘ NA POLICJĘ!!!
Odpisz
29 stycznia 2022, 08:45
Jeszcze dołóż ziemniaki to wszyscy Słowianie padną na zawał.
Odpisz
25 stycznia 2022, 16:18
jak wkurzyc polaka powiedz mu ze husaria to gowno
Odpisz
25 stycznia 2022, 16:29
@polska_cebulka: Powiedz że wiedźmin to gówno
Odpisz
25 stycznia 2022, 16:30
@polska_cebulka: Ale husaria to było gówno a ludzie sie podniecają jak wygrała pod wiedniem
Odpisz
27 stycznia 2022, 03:52
@wiedeni: to jest przykład tego że nawet jak mamy coś zajebistego to zmarnujemy tego potencjał
Odpisz
28 stycznia 2022, 15:21
@polska_cebulka: polaka wkurzać nie trzeba bo zawsze chodzi wkurzony/s
Odpisz
26 stycznia 2022, 17:10
Jeszcze Niemców brakuje
Odpisz
26 stycznia 2022, 15:41
Ale taco z frytkami i kotletem jest pyszne!
Odpisz
26 stycznia 2022, 15:38
jak włosi, to mac and cheese czyli amerykańska potrawa
Odpisz
26 stycznia 2022, 15:07
Umieść to na hamburgerze a wkurzysz amerykanów
Odpisz
26 stycznia 2022, 15:05
Rzygać mi sie chce
Odpisz
25 stycznia 2022, 16:24
sudoku
Odpisz
25 stycznia 2022, 17:39
bukakke
Odpisz
25 stycznia 2022, 16:48
Żarty żartami ale chętnie bym takie coś zjadł
Odpisz
25 stycznia 2022, 16:28
Jeszcze Rosjanie, bo parówki
Odpisz
25 stycznia 2022, 16:11
Ciekawie wyglądają te gołąbki.
Odpisz
25 stycznia 2022, 16:06
Odpisz