Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Lechendy

22 stycznia 2023, 11:57

skoro jest 3 w nocy a rozprawka jest jutro to ma na to jeszcze cały dzień

Avatar Spider007

27 stycznia 2022, 21:47

Powiedz facetce że zapomniałeś i przyniesiesz na jutro, w najlepszym przypadku powie żebyś tak zrobił, w gorszym da ci pałę do poprawy

Avatar PyraJejanska

27 stycznia 2022, 14:58

Czy to dhmis?

Avatar MsCrazyAlex

27 stycznia 2022, 10:59

*śmiech po studencku*

Avatar Gaiaphage

27 stycznia 2022, 10:38

I idziesz spać dalej

Avatar TheWind

27 stycznia 2022, 10:13

zawsze to lepiej niż o 7 rano, w parę godzin zawsze da się coś napisać

Avatar Kawento

27 stycznia 2022, 10:00

I tak nie umiem pisać rozprawek.

Avatar onui2

27 stycznia 2022, 09:44

Jutro czy dzisiaj?

Avatar Tomak

27 stycznia 2022, 09:36

Zostało mu tylko 21 godzin to się niech pospieszy

Avatar GingerCreep

27 stycznia 2022, 09:33

Podobne uczucie jak wczoraj, gdy śniło mi się, że studio wydrukowało mi wszystkie nie te zdjęcia, które chciałam, a ja miałam za parę godzin zdać je na zaliczenie studiów. Nigdy tak szybko nie zebrałam się i nie zapierniczałam na autobus po odbiór wydruków XD

Avatar
Konto usunięte

27 stycznia 2022, 08:59

rozprawki są ez

Avatar Kiilano

27 stycznia 2022, 09:16

no w pół godziny to na 200 słów idzie napisać

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 stycznia 2022, 08:30

Po czym sobie przypominasz że to tylko polski więc wyje**ne

Avatar RommSter

25 stycznia 2022, 22:15

ja po takim zdarzeniu wracam do spania bo wiem, ze nawet jakbym napisal to i tak by bylo 1

Avatar Kaowru

27 stycznia 2022, 08:04

@RommSter: Rel.

Avatar Polak148

26 stycznia 2022, 12:10

Jest 3 w nocy, więc na dzisiaj

Avatar olimpicYT3356

25 stycznia 2022, 23:38

DHMIS jest koks

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar UberScooot
Dodane przez: UberScooot

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie po oczach

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To by wystarczyło

Północne Węgry

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka