memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 stycznia 2022, 20:54
Odpisz
29 stycznia 2022, 16:28
taki to bym se do herbatki wycisnął
28 stycznia 2022, 18:08
Ale to zwykła cytryna, normalnie się dodaje do ciast... Choćby babka cytrynowa
28 stycznia 2022, 18:09
@Lekki69:
28 stycznia 2022, 19:53
@Lekki69: czy nie zrozumiałeś żartu? Napis wygląda jak k....
29 stycznia 2022, 08:53
@MaciejTor: tak, ta kreseczka uszła mi uwadze
28 stycznia 2022, 19:08
Przez 10 minut nie mogłem zrozumieć, bo intuicyjnie czytałem "kwas". Ale teraz już rozumiem.
Edytowano - 28 stycznia 2022, 18:09
Pamiętam jak to jadłem z torebki łyżką jak byłem mały... albo mieszałem to z wodą. Smak nie do zapomnienia nawet po kilkunastu latach.
Edytowano - 28 stycznia 2022, 18:43
@Gopostal: smak ku*asa jest nie do zapomnienia
28 stycznia 2022, 19:06
@NiktPrzydatny: Nie wątpię, choć nie próbowałem
28 stycznia 2022, 19:00
nie wiem jak wam, ale mi smakują r....nki kaszubskie.
26 stycznia 2022, 09:20
Widziałam to na stronie dla boomerów
26 stycznia 2022, 08:17
Już wiem, jaki dodam składnik do tortu na spotkania rodzinne.
26 stycznia 2022, 01:58
Czemu k.... wygląda jakby był na prawdziwym opakowaniu a cytrynowy na wklejkę
26 stycznia 2022, 01:16
👌
26 stycznia 2022, 01:12
Mój ulubiony smak 😋😋😋
26 stycznia 2022, 00:59
😋😋😋
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2022, 20:54
Odpisz
29 stycznia 2022, 16:28
taki to bym se do herbatki wycisnął
Odpisz
28 stycznia 2022, 18:08
Ale to zwykła cytryna, normalnie się dodaje do ciast... Choćby babka cytrynowa
Odpisz
28 stycznia 2022, 18:09
@Lekki69:
Odpisz
28 stycznia 2022, 19:53
@Lekki69: czy nie zrozumiałeś żartu? Napis wygląda jak k....
Odpisz
29 stycznia 2022, 08:53
@MaciejTor: tak, ta kreseczka uszła mi uwadze
Odpisz
28 stycznia 2022, 19:08
Przez 10 minut nie mogłem zrozumieć, bo intuicyjnie czytałem "kwas". Ale teraz już rozumiem.
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2022, 18:09
Pamiętam jak to jadłem z torebki łyżką jak byłem mały... albo mieszałem to z wodą.
Smak nie do zapomnienia nawet po kilkunastu latach.
Odpisz
Edytowano - 28 stycznia 2022, 18:43
@Gopostal: smak ku*asa jest nie do zapomnienia
Odpisz
28 stycznia 2022, 19:06
@NiktPrzydatny: Nie wątpię, choć nie próbowałem
Odpisz
28 stycznia 2022, 19:00
nie wiem jak wam, ale mi smakują r....nki kaszubskie.
Odpisz
26 stycznia 2022, 09:20
Widziałam to na stronie dla boomerów
Odpisz
26 stycznia 2022, 08:17
Już wiem, jaki dodam składnik do tortu na spotkania rodzinne.
Odpisz
26 stycznia 2022, 01:58
Czemu k.... wygląda jakby był na prawdziwym opakowaniu a cytrynowy na wklejkę
Odpisz
26 stycznia 2022, 01:16
👌
Odpisz
26 stycznia 2022, 01:12
Mój ulubiony smak 😋😋😋
Odpisz
26 stycznia 2022, 00:59
😋😋😋
Odpisz