Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kristofer13

31 stycznia 2022, 09:50

a teraz co? 1,20zł inflacja...

Avatar RoyalPigeon

4 lutego 2022, 23:52

@kristofer13: Ogólnie nigdy nie jadłem tego czegoś, nwm co to tak właściwie, ale że wywołuje to nostalgię, to pewnie ma swoje lata i zapewne w produktach tego typu mogli zmienić skład na zdrowszy lub po prostu smaczniejszy i np. stąd też wzrost (bo może trochę ironicznie to napisałeś, ale że ja nwm czy na serio czy ironia, to odbieram to tak, że oskarżasz za wszystko inflację)

Avatar
Mametchi_Pro_Student

31 stycznia 2022, 16:23

Mega kurz.

Avatar Jadeja

Edytowano - 31 stycznia 2022, 10:08

Znowu nostalgia i pojemność moich płuc 3 razy większa

Avatar ViccyArt

31 stycznia 2022, 08:01

U nas wstawili szafki i wywalili sklepik. Potem zakaz cukru i nie można było mieć sklepików. Wpie*dalaj jabłko. Pamiętam jak bardzo mnie to wkurzyło wtedy. Teraz w technikum sklepik nam zamknęli, ale mamy automaty, więc bez różnicy.
Taki proszek jak na memie był w sklepie niedaleko, ale go zamknęli. A stał na mieście od PRL.. Będę tęsknić. Przynajmniej gumy turbo są dalej dostępne

Avatar Bright32

29 stycznia 2022, 10:16

K...a kiedyś to były czasy, a dzisiaj sobota

Avatar Jesiotr

29 stycznia 2022, 11:11

@Bright32: a wczoraj był piątek, ale ten czas leci, mam wrażenie że to było wczoraj

Avatar Mirabelka_drzewo

30 stycznia 2022, 20:41

@Jesiotr: A dziś już niedziela wieczór

Avatar Jesiotr

30 stycznia 2022, 22:59

Avatar xmrocznax

29 stycznia 2022, 10:10

Ktoś pamięta jeszcze szyszki?

Avatar xmrocznax

29 stycznia 2022, 10:11

@xmrocznax: Albo tę colę z włatcy móch? Można ją było kupić u nas w sklepiku szkolnym

Avatar Boberek00

30 stycznia 2022, 20:43

@xmrocznax: Szyszki tak, tego drugiego już nie

Avatar
Konto usunięte

30 stycznia 2022, 21:01

@xmrocznax: U nas jeszcze sprzedają

Avatar Spirsam

30 stycznia 2022, 21:40

@xmrocznax: u mnie w szkole jeszcze takie są

Avatar Fusiak102

30 stycznia 2022, 21:55

@xmrocznax: oba tak

Avatar Maly_modelarz15

30 stycznia 2022, 22:05

@xmrocznax: zanim wszedłem w komentarze, to pomyślałem mimowolnie o tej szyszce, a to pierwsze na co tu napotykam o....

Avatar Fusiak102

30 stycznia 2022, 21:55

yas

Avatar FanatykTrylogiiUncharted

30 stycznia 2022, 21:53

Ja z 1 zł taką długą kupowałem.

Avatar patryko1234

30 stycznia 2022, 21:48

U mnie w średniej takie sprzedawali

Avatar Dark_Dante

30 stycznia 2022, 21:03

A cóż to za cudo?

Avatar Shiroyasha

30 stycznia 2022, 20:50

Nie to co teraz

Avatar Po_Prostu_Ktos

30 stycznia 2022, 20:39

Pamiętam

Avatar Nikodem8378

29 stycznia 2022, 11:35

Pamięta w ogóle ktoś wate cukrową?

Avatar Lubie_AoT

29 stycznia 2022, 10:24

To byl doslownie kolorowy cukier

Avatar Ami_Gami4

29 stycznia 2022, 10:04

U mnie bardziej lizaki ze wzorkami za 60 groszy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie po oczach

Frustrujące

Najbardziej realistyczny spośród modów

Fajnie że odpowiedzieli

Tymi się chodzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka