Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Płać pan
Pozdrawiam świetliki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 kwietnia 2022, 18:36
i dożyliśmy.
Odpisz
29 stycznia 2022, 22:10
Mi wystarczy dożyć do premiery serialu o Obi-Wanie
Odpisz
29 stycznia 2022, 22:54
@PanPiernik: mi do trzeciego sezony the umbrella academy
Odpisz
30 stycznia 2022, 08:42
@nwmjakomdacnazwexd: Mnie do chleba za sto złotych
Odpisz
30 stycznia 2022, 10:30
@PanPiernik: Mi do 6 części gta
Odpisz
30 stycznia 2022, 15:42
@miesny_jez: gra o magnatach i czarodziejach
Odpisz
2 lutego 2022, 19:41
@PanPiernik: to już niedługo :DDDDDDD
Odpisz
10 lutego 2022, 21:36
@XDudek: *odgłosy radości*
Odpisz
Edytowano - 10 lutego 2022, 21:43
@PanPiernik: ten piasek mnie urzekł XD
a palakt wdg mnie fajny, klimatyczny
achh i ten miecz w ręce
Odpisz
10 marca 2022, 16:43
@XDudek: https://youtu.be/TWTfhyvzTx0
*Odgłosy jeszcze większej radości*
Odpisz
10 marca 2022, 16:52
@PanPiernik: już wczoraj oglądałem :DDD *odgłosy nieludzko olbrzymiej radości*
Odpisz
29 stycznia 2022, 14:04
nie no, nie może być aż tak źle
Odpisz
2 marca 2022, 17:42
@Bartolinise: Jesteś tego pewny?
Odpisz
2 marca 2022, 19:14
@ewelkapl: yep, ruscy nie dadzą rady oj*bać ukrainy, więc przynajmniej na tą chwilę możemy być spokojni
Odpisz
29 stycznia 2022, 14:47
Nie kracz!
Odpisz
27 lutego 2022, 13:14
No i wykrakałaś...
Odpisz
4 lutego 2022, 14:52
Oby nie oby nie, bo to będzie dla nas źle
Odpisz
31 stycznia 2022, 10:29
Akurat wojny to są na okrągło.
Odpisz
30 stycznia 2022, 20:34
Może w końcu ludzie wezmą się w garść...
Odpisz
29 stycznia 2022, 23:57
Zapomniałeś jeszcze o wizycie kosmitów, apokalipsie zombie i dobrych politykach...
Żartuję, nigdy nie będzie dobrych polityków
Odpisz
29 stycznia 2022, 23:47
Ja się spodziewałem i pandemii i wojny
Odpisz
29 stycznia 2022, 23:04
mi wystarczy dożyć 2-go sezonu Yuri on ice
Odpisz
29 stycznia 2022, 21:22
Ja się nie spodziewałem, że dożyję dzisiejszego wieczora na tym kacu, więc już mnie chyba nic nie zaskoczy.
Odpisz
29 stycznia 2022, 21:36
@Dark_Dante: ja się nie spodziewałem że przeżyję dzisiejszy dzień w pracy na giga kacu
Odpisz
29 stycznia 2022, 14:05
I apokalipsy... I inwazji kosmitów...
Odpisz
29 stycznia 2022, 15:37
@Dawidosalpinos: I zmartwychwstania Arnolda Boczka
Odpisz
Edytowano - 29 stycznia 2022, 14:12
Wojny, ale na strach i polityke i to jeszcze na Ukrainie
Odpisz
29 stycznia 2022, 14:11
ja na przykład bym chciał dożyć ukończenia budowy tego pomnika
Odpisz