Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Za co ta premia
Nigdy na to nie wpadną
Przerwa na herbatkę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2014, 19:14
Na początku skojarzyłem z "Labiryntem Fauna" ._.
Odpisz
31 marca 2014, 19:21
fana Hunter wyczuwam ???
Odpisz
31 marca 2014, 20:37
@Jane666: A z jakiego to powodu?
Odpisz
1 kwietnia 2014, 11:50
Hunter ,,Labirynt Fauna " :)
Odpisz
1 kwietnia 2014, 14:49
@Jane666: "Labirynt Fauna" to też film...
Odpisz
1 kwietnia 2014, 16:35
@Jane666: ja lubię huntera
Odpisz
1 kwietnia 2014, 19:02
@jasnib: :)
Odpisz
31 marca 2014, 19:15
Jezus już nie jest śmieszne...Żałosna jest już ta "moda" obrażania innych poglądów religijnych...
Odpisz
31 marca 2014, 21:14
@jacek1s: A co cię tu obraża?
Odpisz
31 marca 2014, 21:19
@PKB00: naśmiewanie się z ran po przebiciu od gwoździ? wgle to pomimo że jestem agnostykiem to w***ia mnie już taka moda :p
Odpisz
31 marca 2014, 21:26
@jacek1s: Napisałeś poglądy religijne, myślałem że ten obrazek ma jakąś ukrytą interpretacje.
Odpisz
31 marca 2014, 21:33
@PKB00: pisząc poglady religijne w tym przypadku chrześcijaństwo miałem namyśli naśmiewanie się z Jezusa i tworzenie tych dziwnych komiksów z trójkątami :)
Odpisz
31 marca 2014, 22:02
@jacek1s: Jeśli chodzi o śmieszne trójkąty to jest nabijanie się z spisków "żydomasońkich", doszukiwanie się dziury w całym. A tutaj jest poprostu żarcik, tak samo jak żarciki o blondynkach, księżach, Jasiu... itd. Jesteś za bardzo wrażliwy.
Odpisz
1 kwietnia 2014, 18:49
@PKB00: Nawet nie wiesz jak wielu ludzi wkur.wiają te ,,żarciki''
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2014, 11:36
żałosne ... obrażanie Jezusa i religii, obrażanie każdej religii jest żałosne... czemu ludzie to robią ? bo to jest modne ? cool ? nie to nie jest ani fajne ani zabawne ...
Odpisz
1 kwietnia 2014, 01:46
hahahahahahaaha xD
Odpisz
31 marca 2014, 21:01
ludzie wreszcie skończcie z takimi obrazkami bo się już na jeja nudno z tego robi -_-
Odpisz
31 marca 2014, 18:21
Dobre :D
5/5
Odpisz
31 marca 2014, 17:26
Mnie to śmieszy ;D
Odpisz
31 marca 2014, 17:13
Hahaha, mocne xd
Odpisz