memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 lutego 2022, 16:12
Nwm czy działa też na oksach, ale rozbiję szkiełko i obczaję
Odpisz
4 lutego 2022, 17:52
@DeMajkel: i jak? Działa?
4 lutego 2022, 14:31
Okulary nosze bo przez soczewki oczy pieką i są nie wygodne
4 lutego 2022, 13:54
Nie, bo zawsze noszę tylko jedną
4 lutego 2022, 11:53
Tak. A najgorzej jak po noszeniu soczewek przerzucisz się na okulary i masz wrażenie, że one nic nie dają
4 lutego 2022, 11:09
Zawsze tak jest, jak masz jedną to bardziej zwracasz uwagę na to co jest wyraźne
4 lutego 2022, 09:00
Dzięki tytule za przypomnienie mi tego
Edytowano - 4 lutego 2022, 08:37
Rel, ale i tak najgorsze jest zakładanie. Czasem się założy za pierwszym razem a czasem 15 minut trzeba się męczyć
2 lutego 2022, 17:59
Zależy też czy macie jedną soczewkę na oku dominującym czy nie Np jak mam ją na dominującym widzę w większość wyraźnie , oprócz lewej krawędzi (jestem prawooczny) A jak odwrotnie to widzę w większości niewyraźnie No i w obu przypadkach boli mnie łeb bo mój mózg dostaje pie....ca jak połączyć te obrazy ze sobą
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 lutego 2022, 16:12
Nwm czy działa też na oksach, ale rozbiję szkiełko i obczaję
Odpisz
4 lutego 2022, 17:52
@DeMajkel: i jak? Działa?
Odpisz
4 lutego 2022, 14:31
Okulary nosze bo przez soczewki oczy pieką i są nie wygodne
Odpisz
4 lutego 2022, 13:54
Nie, bo zawsze noszę tylko jedną
Odpisz
4 lutego 2022, 11:53
Tak. A najgorzej jak po noszeniu soczewek przerzucisz się na okulary i masz wrażenie, że one nic nie dają
Odpisz
4 lutego 2022, 11:09
Zawsze tak jest, jak masz jedną to bardziej zwracasz uwagę na to co jest wyraźne
Odpisz
4 lutego 2022, 09:00
Dzięki tytule za przypomnienie mi tego
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2022, 08:37
Rel, ale i tak najgorsze jest zakładanie. Czasem się założy za pierwszym razem a czasem 15 minut trzeba się męczyć
Odpisz
2 lutego 2022, 17:59
Zależy też czy macie jedną soczewkę na oku dominującym czy nie
Np jak mam ją na dominującym widzę w większość wyraźnie , oprócz lewej krawędzi (jestem prawooczny)
A jak odwrotnie to widzę w większości niewyraźnie
No i w obu przypadkach boli mnie łeb bo mój mózg dostaje pie....ca jak połączyć te obrazy ze sobą
Odpisz