Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niezniszczalne
Rel
Fergus
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 lutego 2022, 16:42
Mentalność nauczycieli angielskiego
Tak samo jak ci od matmi są wredni
Od polskiego cały czas drą ryja
Od biologii mili ludzie
Odpisz
2 lutego 2022, 16:43
@PuyoPuyo: miałem 5 polonistek, żadna się nie darła
Odpisz
2 lutego 2022, 16:49
@PuyoPuyo: tutaj generalizujesz
To jest kwestia usposobienia danej osoby
Odpisz
2 lutego 2022, 16:54
@piotrkacz: tak i?
Odpisz
Edytowano - 2 lutego 2022, 16:55
@PuyoPuyo: no, ale odbieram, że ty to opisujesz jako prawdę objawioną
Gdy to po prostu zależy od człowieka, a nie od przedmiotu
Odpisz
2 lutego 2022, 16:56
@piotrkacz: fajnie
Odpisz
2 lutego 2022, 17:52
@PuyoPuyo: u mnie polonistka była miła a od biologii zła do cna
Odpisz
2 lutego 2022, 17:55
anomalia
Odpisz
2 lutego 2022, 18:41
@PuyoPuyo: Od matmy jest spoko, od polaka jest spoko i pół lekcji gadamy o rzeczach nie na temat, od biologii i chemii tak samo
Odpisz
2 lutego 2022, 23:51
@PuyoPuyo: Absolutnie się zgadzam pomimo tego że mam tą samą nauczycielke od matmy i biologii, na matmie jest wredna a na biologii nie
Odpisz
11 lutego 2022, 05:12
@PuyoPuyo: yyy nierel moje nauczycielki od angielskiego takie niebyły!!!
a od matmy byli raczej mili i prędzej od biologii wredni!
i polski też się nie zgadza!!!
Odpisz
3 lutego 2022, 09:04
Albo bądź polonistką i zawsze noś to
Odpisz
3 lutego 2022, 13:56
@Kabaczek15: coś takiego ma moja pani od niemieckiego
Odpisz
9 lutego 2022, 09:36
@mememe5: moja tak samo
Odpisz
8 lutego 2022, 19:52
A po powrocie z macierzyńskiego dać 3 sprawdziany.
Odpisz
2 lutego 2022, 16:44
Najlepiej to być nauczycielem wf na zdalnych.
Odpisz
2 lutego 2022, 16:54
ogólnie najlepiej być nauczycielem wf
Odpisz
2 lutego 2022, 17:23
@PuyoPuyo: Fajnie, dopóki któryś dzieciak nie złamie sobie ręki.
Odpisz
2 lutego 2022, 17:33
u mnie w podstawówce było combo, nauczycielka uczyła angielskiego i wfu. Poszła na macierzyński po dwóch semestrach
Odpisz
3 lutego 2022, 09:22
@ChoryGrzyb: kiedy masz dość tyrania za grosze więc postanawiasz zrobić sobie dzieciaka
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2022, 16:48
@lordbaysel: u mnie nauczyciel od w-f złamał uczniowi rękę
Odpisz
4 lutego 2022, 02:42
@arekarb: opowiedz więcej o tej sytuacji
Odpisz
5 lutego 2022, 19:12
@Tenet: Otóż zawsze przed graniem w piłkę (jedyne co robiliśmy przez cały rok) zawsze mieliśmy biegać około 500m wokół boiska (nie wychodziliśmy na dwór tylko jak padało albo leżał śnieg, -5C nie to nie był problem). Jeśli komuś nie chciał się biegać to mógł iść na bramkę i wtedy nauczyciel strzelał.
Tak też się stało, tyle że bramkarz wystawił rękę w bok, więc jak piłka w nią uderzyła to mu tą rękę złamała.
Odpisz
6 lutego 2022, 02:27
@arekarb: liczyłem na coś bardziej brutalnego
Odpisz
3 lutego 2022, 13:01
Albo zostań matematyczką/kiem i bądź bogiem życia i śmierci
Odpisz
2 lutego 2022, 16:59
I uczyła się na studiach dodatkowo około 5 lat, a potem pracować za okolice najnoższej krajowej, chyba, że by swój plan wykonała od początku do końca
Ale wątpię, żeby jej się chciało przyuczać do zawodu
Odpisz
2 lutego 2022, 16:50
u nas był kahoot prawie na kazdej lekcji bo my rozszerzenie to umiemy, i co jakis czas jakis cymbal sie nazwal "jan pawel 2" albo "ch.." i cisza po klasie gdy pani zobaczy, raz nawet chyba wygrał
Odpisz
2 lutego 2022, 16:44
Nie rel ja mam fajną nauczycielkę od angielskiego
Odpisz