Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PuyoPuyo

2 lutego 2022, 16:42

Mentalność nauczycieli angielskiego
Tak samo jak ci od matmi są wredni
Od polskiego cały czas drą ryja
Od biologii mili ludzie

Avatar XDudek

2 lutego 2022, 16:43

@PuyoPuyo: miałem 5 polonistek, żadna się nie darła

Avatar piotrkacz

2 lutego 2022, 16:49

@PuyoPuyo: tutaj generalizujesz
To jest kwestia usposobienia danej osoby

Avatar PuyoPuyo

2 lutego 2022, 16:54

@piotrkacz: tak i?

Avatar piotrkacz

Edytowano - 2 lutego 2022, 16:55

@PuyoPuyo: no, ale odbieram, że ty to opisujesz jako prawdę objawioną
Gdy to po prostu zależy od człowieka, a nie od przedmiotu

Avatar PuyoPuyo

2 lutego 2022, 16:56

@piotrkacz: fajnie

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2022, 17:52

@PuyoPuyo: u mnie polonistka była miła a od biologii zła do cna

Avatar PuyoPuyo

2 lutego 2022, 17:55

anomalia

Avatar
Konto usunięte

2 lutego 2022, 18:41

@PuyoPuyo: Od matmy jest spoko, od polaka jest spoko i pół lekcji gadamy o rzeczach nie na temat, od biologii i chemii tak samo

Avatar GLADOSthepotato

2 lutego 2022, 23:51

@PuyoPuyo: Absolutnie się zgadzam pomimo tego że mam tą samą nauczycielke od matmy i biologii, na matmie jest wredna a na biologii nie

Avatar Bejz_

11 lutego 2022, 05:12

@PuyoPuyo: yyy nierel moje nauczycielki od angielskiego takie niebyły!!!
a od matmy byli raczej mili i prędzej od biologii wredni!
i polski też się nie zgadza!!!

Avatar Kabaczek15

3 lutego 2022, 09:04

Albo bądź polonistką i zawsze noś to

Avatar mememe5

3 lutego 2022, 13:56

@Kabaczek15: coś takiego ma moja pani od niemieckiego

Avatar czekolado_man

9 lutego 2022, 09:36

@mememe5: moja tak samo

Avatar Mariaaa

8 lutego 2022, 19:52

A po powrocie z macierzyńskiego dać 3 sprawdziany.

Avatar
kroganin

2 lutego 2022, 16:44

Najlepiej to być nauczycielem wf na zdalnych.

Avatar PuyoPuyo

2 lutego 2022, 16:54

ogólnie najlepiej być nauczycielem wf

Avatar lordbaysel

2 lutego 2022, 17:23

@PuyoPuyo: Fajnie, dopóki któryś dzieciak nie złamie sobie ręki.

Avatar ChoryGrzyb

2 lutego 2022, 17:33

u mnie w podstawówce było combo, nauczycielka uczyła angielskiego i wfu. Poszła na macierzyński po dwóch semestrach

Avatar Matiozowiec

3 lutego 2022, 09:22

@ChoryGrzyb: kiedy masz dość tyrania za grosze więc postanawiasz zrobić sobie dzieciaka

Avatar arekarb

Edytowano - 3 lutego 2022, 16:48

@lordbaysel: u mnie nauczyciel od w-f złamał uczniowi rękę

Avatar Tenet

4 lutego 2022, 02:42

@arekarb: opowiedz więcej o tej sytuacji

Avatar arekarb

5 lutego 2022, 19:12

@Tenet: Otóż zawsze przed graniem w piłkę (jedyne co robiliśmy przez cały rok) zawsze mieliśmy biegać około 500m wokół boiska (nie wychodziliśmy na dwór tylko jak padało albo leżał śnieg, -5C nie to nie był problem). Jeśli komuś nie chciał się biegać to mógł iść na bramkę i wtedy nauczyciel strzelał.
Tak też się stało, tyle że bramkarz wystawił rękę w bok, więc jak piłka w nią uderzyła to mu tą rękę złamała.

Avatar Tenet

6 lutego 2022, 02:27

@arekarb: liczyłem na coś bardziej brutalnego

Avatar Milordzina

3 lutego 2022, 13:01

Albo zostań matematyczką/kiem i bądź bogiem życia i śmierci

Avatar piotrkacz

2 lutego 2022, 16:59

I uczyła się na studiach dodatkowo około 5 lat, a potem pracować za okolice najnoższej krajowej, chyba, że by swój plan wykonała od początku do końca
Ale wątpię, żeby jej się chciało przyuczać do zawodu

Avatar tomek123321

2 lutego 2022, 16:50

u nas był kahoot prawie na kazdej lekcji bo my rozszerzenie to umiemy, i co jakis czas jakis cymbal sie nazwal "jan pawel 2" albo "ch.." i cisza po klasie gdy pani zobaczy, raz nawet chyba wygrał

Avatar Talerz

2 lutego 2022, 16:44

Nie rel ja mam fajną nauczycielkę od angielskiego

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niezniszczalne

Rel

Fergus

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka