Kiedyś to było szybciej i człowiek miał więcej czasu dla rodziny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Przerwa na herbatkę
Ostry ten sędzia
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2023, 18:07
No właśnie k...a krócej
Odpisz
4 lutego 2022, 23:20
nie aż tak wolniej to tylko z 50 groszy, na stówce to tego chyba nawet za bardzo nie odczujesz
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2022, 23:22
@Racibor: z półtora litra więcej, z jakieś 9% dłużej
Odpisz
4 lutego 2022, 22:01
To wszystko wina Niemców, którzy przyjeżdżają na nasze stacje
Odpisz
4 lutego 2022, 08:16
e to chyba dobrze kiedyś super wolniej tankowało
Odpisz
3 lutego 2022, 21:01
Wina Tuska. Specialnie hakuje instrybutory
Odpisz
Edytowano - 3 lutego 2022, 15:35
No właśnie coraz krócej tankujesz za stówę
Odpisz
3 lutego 2022, 15:59
@wiedeni: obniżony vat na paliwa
Odpisz
3 lutego 2022, 17:05
@Kolo_killer: Wciąż ceny rosną
Odpisz
3 lutego 2022, 20:02
no i się instrybutory naprawiają
Odpisz
3 lutego 2022, 18:00
A cena taka sama
Odpisz