Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar whereswally

4 lutego 2022, 23:38

W klimacie Habsburgow powiedziałby by "Hej siostro" a nie "babe"

Avatar izabelka1702

4 lutego 2022, 23:22

Choć jestem aromantyczna z Panem Robertem i z historią w tle pójdę zawsze i wszędzie

Avatar
DzikiZbik

4 lutego 2022, 08:51

Jeśli żylibyście w trakcie zaborów, w jakim wolelibyście mieszkać?

Avatar Tiboo

4 lutego 2022, 09:11

w oborze TWOJEJ STAREJ

Avatar mirmil2010

4 lutego 2022, 10:04

austrijackim

Avatar polishplayer21

4 lutego 2022, 10:08

Wyjechać do Stanów czy Francji
Dlaczego?
W niemieckiem i rosyjskiem Polacy są -owani, a w austriackiem bieda największa z całego CK państwa

Avatar XxurmomxX

4 lutego 2022, 10:57

@mirmil2010: Alr wiesz że tam byłeś bardzo biedny?

Avatar mirmil2010

4 lutego 2022, 11:51

@XxurmomxX: tak ale tam był najmniejszy odsetek tortu i zabijania

Avatar polishplayer21

4 lutego 2022, 12:07

@mirmil2010: Wiesz, gdybyś się nie wychylał to życie i w Królestwie i Księstwie Wielkopolskim żyć by się dało, a w Galicji umarłbyś albo z głodu albo chorób, a nawet jeśli byś żył to np. miałbyś problem z opałem że względu na to, że niewielki procent lasów należał do chłopstwa

Avatar mirmil2010

4 lutego 2022, 12:14

@polishplayer21: tylko maja rodzina ma korzenie pół niemieckie wiec była by chyba taryfa cnie?

Avatar polishplayer21

4 lutego 2022, 13:12

@mirmil2010: W tej przedwiosennej tak
W tej po nie

Avatar mirmil2010

4 lutego 2022, 13:14

Avatar BloodyEyes

4 lutego 2022, 18:25

jako, że jestem Ślązaczką górnośląską to bym miała kategorie 2 więc byłoby całkiem dobrze bo 1 jest najlepszą własnie dla Niemców więc bym chciała być w niemieckim

Avatar TenThousand_

4 lutego 2022, 19:38

Pruskim

Avatar TenThousand_

4 lutego 2022, 19:38

@BloodyEyes: Nie było czegoś takiego jak zabór niemiecki

Avatar BloodyEyes

4 lutego 2022, 19:40

@TenThousand_: wiem takie uproszczenie

Avatar TenThousand_

4 lutego 2022, 19:41

@BloodyEyes: Nie ma żadnych uproszczeń. Prusy i Niemcy to było zupełnie co innego

Avatar BloodyEyes

4 lutego 2022, 19:45

@TenThousand_: tak ale i nie, mówili po Niemeicku z resztą zabory się ciągnęły do 1 wojny światowej

Avatar TenThousand_

4 lutego 2022, 19:47

@BloodyEyes: Nie ciągnęły się do pierwszej wojny światowej.
Polska odzyskała niepodległość w roku 1918, a nie 1914.

Avatar BloodyEyes

4 lutego 2022, 19:49

@TenThousand_: tyle to też wiem

Avatar TenThousand_

4 lutego 2022, 19:54

@BloodyEyes: najwyraźniej nie

Avatar BloodyEyes

4 lutego 2022, 19:56

@TenThousand_: a dobra poj...łam ten system z kategoriami 1-5 był w czasie 2 wojny światowej, poj...ły mi się zabory z tym

Avatar
Jgnatiusus

4 lutego 2022, 23:07

@TenThousand_: włąściwie to to prawie to samo, mają chyba ciągłość administracyjną, jakby się uprzeć to świecka część zakonu krzyżackiego połączyła się z brandenburdczykami a potem podbili troche i stworzyli prusy które potem zjednoczyły niemców więc tak właściwie to krzyżacy nam nadal siedzą za odrą

Avatar SzczypiorekYT

4 lutego 2022, 18:41

Z Panem Robertem wszędzie.

Avatar Tiboo

4 lutego 2022, 08:36

Tak braciszku ❤❤❤😍😍😍❤❤❤

Avatar seba27113

4 lutego 2022, 08:56

@Tiboo: Habsburgowie-Lotaryngowie nie dokonywali związków kazirodczych.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar feministka
Dodane przez: feministka

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Rel

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Fergus

To się nie może nie udać

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka