Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Rel
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fergus
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lutego 2022, 23:38
W klimacie Habsburgow powiedziałby by "Hej siostro" a nie "babe"
Odpisz
4 lutego 2022, 23:22
Choć jestem aromantyczna z Panem Robertem i z historią w tle pójdę zawsze i wszędzie
Odpisz
4 lutego 2022, 08:51
Jeśli żylibyście w trakcie zaborów, w jakim wolelibyście mieszkać?
Odpisz
4 lutego 2022, 09:11
w oborze TWOJEJ STAREJ
Odpisz
4 lutego 2022, 10:04
austrijackim
Odpisz
4 lutego 2022, 10:08
Wyjechać do Stanów czy Francji
Dlaczego?
W niemieckiem i rosyjskiem Polacy są -owani, a w austriackiem bieda największa z całego CK państwa
Odpisz
4 lutego 2022, 10:57
@mirmil2010: Alr wiesz że tam byłeś bardzo biedny?
Odpisz
4 lutego 2022, 11:51
@XxurmomxX: tak ale tam był najmniejszy odsetek tortu i zabijania
Odpisz
4 lutego 2022, 12:07
@mirmil2010: Wiesz, gdybyś się nie wychylał to życie i w Królestwie i Księstwie Wielkopolskim żyć by się dało, a w Galicji umarłbyś albo z głodu albo chorób, a nawet jeśli byś żył to np. miałbyś problem z opałem że względu na to, że niewielki procent lasów należał do chłopstwa
Odpisz
4 lutego 2022, 12:14
@polishplayer21: tylko maja rodzina ma korzenie pół niemieckie wiec była by chyba taryfa cnie?
Odpisz
4 lutego 2022, 13:12
@mirmil2010: W tej przedwiosennej tak
W tej po nie
Odpisz
4 lutego 2022, 13:14
@polishplayer21: aha
Odpisz
4 lutego 2022, 18:25
jako, że jestem Ślązaczką górnośląską to bym miała kategorie 2 więc byłoby całkiem dobrze bo 1 jest najlepszą własnie dla Niemców więc bym chciała być w niemieckim
Odpisz
4 lutego 2022, 19:38
Pruskim
Odpisz
4 lutego 2022, 19:38
@BloodyEyes: Nie było czegoś takiego jak zabór niemiecki
Odpisz
4 lutego 2022, 19:40
@TenThousand_: wiem takie uproszczenie
Odpisz
4 lutego 2022, 19:41
@BloodyEyes: Nie ma żadnych uproszczeń. Prusy i Niemcy to było zupełnie co innego
Odpisz
4 lutego 2022, 19:45
@TenThousand_: tak ale i nie, mówili po Niemeicku z resztą zabory się ciągnęły do 1 wojny światowej
Odpisz
4 lutego 2022, 19:47
@BloodyEyes: Nie ciągnęły się do pierwszej wojny światowej.
Polska odzyskała niepodległość w roku 1918, a nie 1914.
Odpisz
4 lutego 2022, 19:49
@TenThousand_: tyle to też wiem
Odpisz
4 lutego 2022, 19:54
@BloodyEyes: najwyraźniej nie
Odpisz
4 lutego 2022, 19:56
@TenThousand_: a dobra poj...łam ten system z kategoriami 1-5 był w czasie 2 wojny światowej, poj...ły mi się zabory z tym
Odpisz
4 lutego 2022, 23:07
@TenThousand_: włąściwie to to prawie to samo, mają chyba ciągłość administracyjną, jakby się uprzeć to świecka część zakonu krzyżackiego połączyła się z brandenburdczykami a potem podbili troche i stworzyli prusy które potem zjednoczyły niemców więc tak właściwie to krzyżacy nam nadal siedzą za odrą
Odpisz
4 lutego 2022, 18:41
Z Panem Robertem wszędzie.
Odpisz
4 lutego 2022, 08:36
Tak braciszku ❤❤❤😍😍😍❤❤❤
Odpisz
4 lutego 2022, 08:56
@Tiboo: Habsburgowie-Lotaryngowie nie dokonywali związków kazirodczych.
Odpisz