Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

6 kwietnia 2022, 20:55

komentarz obrazkowy

Avatar Roger_Taylor

13 sierpnia 2019, 09:47

O ku*wa , to wałęsak brazylijski!
(Najbardziej jadowity pająk świata)

Avatar Revant42

2 maja 2018, 08:58

Avatar Mailowiec33

14 września 2017, 15:15

Avatar makiszka

2 kwietnia 2014, 19:54

okropności. co trzeba mieć w domu żeby zwabić taką bestie o_o

Avatar lorax12

8 czerwca 2014, 20:39

@makiszka: Wystarczy mieć mnie......

Avatar Davido

28 maja 2017, 07:01

@lorax12: lorax pls

Avatar jacek1s

2 kwietnia 2014, 13:36

chce takie ! pięknie wyglądają :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar lorax12

8 czerwca 2014, 20:40

@jacek1s: Moje pajajonki..... może się podzielimy?

Avatar Davido

28 maja 2017, 07:01

@lorax12: lorax pls

Avatar Soczyniaaa

31 maja 2016, 20:06

Ej pożyczy ktoś palnik? albo nie!!! bombę atomową! albo palniko-bombę atomową!

Avatar Pani_Tost

11 lutego 2016, 21:50

Słodkie

Avatar CityOfAngel

5 sierpnia 2015, 22:20

Avatar Diament2222

4 lipca 2014, 18:49

AAAAAAAA!!! Matko,co...to...jest...(mdleję).

Avatar PolandbaII

2 kwietnia 2014, 16:17

Aragog!? O_o

Avatar lorax12

8 czerwca 2014, 20:39

@PolandbaII: Nie kurde, jego matka!

Avatar lorax12

8 czerwca 2014, 20:38

Wam też pajoncki miłych snów.. :3 ^_^

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2014, 21:36

Dziękuję, nawzajem. c:

Avatar eenika987

17 maja 2014, 09:00

YYYY!!!! Kaaartooooon..

Avatar
Konto usunięte

17 maja 2014, 17:03

@eenika987: Mam hodowlę czarnych wdów w sobie. Jestem odporny na jad, bo jestem z tektury. .-.

Avatar eenika987

18 maja 2014, 10:35

nieźle... ^-^

Avatar eenika987

18 maja 2014, 08:34

taaaatoooo gdzie trzymasz swój dezodorant i palnik?!

Avatar Love_Bunny

1 kwietnia 2014, 12:58

TAATOOOOOOOOOOOOOO GDZIE MÓJ REWOLWEROWIEC????

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Roger909

3 kwietnia 2014, 23:12

@janfon: No ale wtedy nie dosięgną płomienie ;_;

Avatar Majki272

5 kwietnia 2014, 08:02

@janfon: Zaiste w moim stylu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Angelka235
Dodane przez: Angelka235

Totalnie

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Za co ta premia

Tymi się chodzi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka