Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 kwietnia 2014, 16:15
W tym roku to jeszcze mieli łatwo, trudno to będzie za rok kiedy to dochodzi angielski i jest podział na dwa razy po 45 min :|
Odpisz
1 kwietnia 2014, 17:48
@StraikerPL: hehee ;p trudno to będą mieli za rok masz racje ;p (nie mówie o tym,co napisałes,tylko tym co bedzie umnie w szkole XD )
Odpisz
1 kwietnia 2014, 19:07
@StraikerPL: tak StraikerPL :) wymagaja wiecej ucza mniej xD
Odpisz
1 kwietnia 2014, 20:31
@StraikerPL: ciekawe co będzie gdy ma się dysleksję i pisze się pół godziny więcej
Odpisz
1 listopada 2018, 15:31
@maslo_maslane: Heh, ja będę pisać test 8 klasisty
Odpisz
1 kwietnia 2014, 12:27
tego roku to ŁATWIZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
1 kwietnia 2014, 13:32
@skipperka111: A w tamtym były trudniejsze? *.*
Odpisz
3 kwietnia 2014, 17:46
@iger3: w internecie hello
Odpisz
2 maja 2016, 10:51
@skipperka111: Tego roku też.
Odpisz
1 kwietnia 2014, 12:08
Ja dzisiaj pisałam test. W tym roku był naprawdę łatwy.
Odpisz
1 kwietnia 2014, 12:08
@KellyPL: Próbne były o wiele gorsze.
Odpisz
1 kwietnia 2014, 12:09
@KellyPL: Racja 2 razy łatwiejsze od próbnego
Odpisz
1 kwietnia 2014, 12:10
@KellyPL: no to fajnie ja miałam trudny
Odpisz
1 kwietnia 2014, 12:18
@peter302: No właśnie
Odpisz
1 kwietnia 2014, 12:18
@adamszu: Dokładnie
Odpisz
1 kwietnia 2014, 12:30
@KellyPL: no też pisałem tam same zadania typu a,b,c,d
Odpisz
1 kwietnia 2014, 12:43
WTF Przecież testy gimnazjalne maturalne i z podstawówki są jednakowe dla wszystkich gmin powiatów i województw na terenie Polski?
Odpisz
1 kwietnia 2014, 12:48
@KellyPL: strasznie łatwy
Odpisz
1 kwietnia 2014, 12:48
@KellyPL: zgadzam się :)
Odpisz
1 kwietnia 2014, 13:01
Przecież cała Polska ma ten sam test -,-
Odpisz
1 kwietnia 2014, 13:25
@KellyPL: zgadzam sie z tb nie spodziewalalm sie ze bedzie taki latwy
Odpisz
1 kwietnia 2014, 13:32
@peter302: ja też :D miałem łatwy :D:D:D:D:D
Odpisz
1 kwietnia 2014, 20:53
@Kamilaxxxxxx: nie wiedziqałam ale i tak miałam beznadziejnie bo mam rekolekcje i się spóźniłam
Odpisz
1 kwietnia 2014, 20:54
nie wiedziałam ale i tak był trudny
Odpisz
1 kwietnia 2014, 16:49
na rmf 24b są wyniki! jeden błąd!
Odpisz
1 kwietnia 2014, 15:14
czemu była tylko matma i polak ?
Odpisz
1 kwietnia 2014, 14:25
łatwy był ;)
Odpisz
1 kwietnia 2014, 15:13
@Wilczyca112: nom
Odpisz
1 kwietnia 2014, 14:50
ale na serio...czy sa jacyś 6 klasiści co się tym przejmujom ? to nic ci nie zepsuje,jak masz przynajmniej 2 to i tak zdasz,nawet jak napiszesz na 0 punktów,nie zdasz tylko jak byś na niego nie przyszedł -.- dlatego walić to,przyjść i napiasć, moja rada T^T
Odpisz
1 kwietnia 2014, 15:06
@Mirek01: Duża ilość się przyda jak chcesz iść do lepszego gimnazjum ;P U nas w szkole to taki jeden kiedys tylko wpisał pesel i kod ucznia i odłożył sprawdzian xD
Odpisz
1 kwietnia 2014, 17:45
@siemek22: lepsze gimnazjum? czy tylko ja mam podstawówke i gimnazjum w tej samej szkole? -_- Ps.po ch*j iść do lepszego gimnazjum? lepsze gimnazjum nie da ci lepszej przyszłości itp. a poza tym z normalneo gimnazjum też można iść do lepszej szkoły.A wracając do tematu nadal nie sądze,by on coś dawał,wystarczy mieć dobre oceny i porostu go napisać .-. ....ej..ale jak on nic nie napisał...a jak się nie napisał to się nie zdało... to jak z nim było? :OO
Odpisz
1 kwietnia 2014, 17:51
@Mirek01: Przeszedł :P A ja tylko napisałem,że jest to potrzebne ;P
Odpisz
1 kwietnia 2014, 18:06
@siemek22: aha ;p kolejne pytanie,od oddał i co? poszedł? bo u nas to trzeba do końca zostać,a u was tak nie jest? ;-;
Odpisz
1 kwietnia 2014, 18:07
@Mirek01: Całą godzinę przesiedział xD ale to dawno temu było xd
Odpisz
1 kwietnia 2014, 18:09
@siemek22: ahaaa ;-;
Odpisz
1 kwietnia 2014, 14:47
dwa lata temu były trudniejsze
Odpisz
1 kwietnia 2014, 14:25
Te testy są zawsze łatwe. Pamiętam, że mój wynik to było prawie czterdzieści.
Odpisz
1 kwietnia 2014, 14:19
a ja dziś pisałem test kompetencji próbny ;c
Odpisz
1 kwietnia 2014, 13:49
W tym roku było łatwe
Odpisz
1 kwietnia 2014, 13:32
pisałem D:
Odpisz
1 kwietnia 2014, 12:47
nie, ja tak dziś nie miałem :P
Odpisz
1 kwietnia 2014, 12:44
To teraz ujawni się liczba przyszłych gimbusów na tej stronie :)
Odpisz