Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Powodzenia
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 lutego 2022, 15:38
Byłam w macdonaldzie, gdzie ludzie karmili gołębie i się nie dało siedzieć na zewnątrz, bo były one WSZĘDZIE. A pół metra od granic macdonalda żadnego gołębia.
Odpisz
5 lutego 2022, 20:31
O ile się nie mylę to sałatki ala fast food są o wiele bardziej kaloryczne.
A problem z fast food'ami nie jest taki, że są jakoś realnie niezdrowe, tylko jedzą je osoby, które często mało gotują, te potrawy są wysokokaloryczne i jedząc tylko je, a nie wszystkie potrzebne składniki, zaczyna się mieć za dużo toksyn, których nie da się spalić. Czyli tyją na tym osoby, jeżeli jedzą to za często, a nie jeżeli w ogóle jedzą.
Odpisz
5 lutego 2022, 19:10
Ja miałam raz taką historie, że gdy poszłam z klasą do maka to wciąż od nas żebrały gołębie. Rzucaliśmy im frytki, kawałki nuggetsów i ktoś nawet kawałek burgera. Lecz gdy kolega rzucił sałatke to... nic. Nawet nie podszedł. Pomyśleliśmy że nie widzi czy coś, ale nawet gdy był blisko to nic. Nawet tą sałatą w niego rzucali a ten nic.
Odpisz
5 lutego 2022, 13:00
Przynajmniej też dobre.
Odpisz
4 lutego 2022, 13:43
Tylko psychopaci kupują sałatę z maka
Odpisz
4 lutego 2022, 16:00
@pikacz: Te sałatki są aż tak niedobre?
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2022, 16:30
@Kawento: Smakują jak wydrukowane w drukarce 3D na zapleczu
Odpisz
4 lutego 2022, 16:56
@Kawento: miejsce które kojarzy się ludzią tylko z tłustymi burgerami a ty bierzesz liście bruh
Odpisz
4 lutego 2022, 20:00
@pikacz: Lubię sałatki, ale nigdy żadnej tam nie jadłem.
Odpisz
4 lutego 2022, 20:15
@Kawento: każdy lubi i każdy nie je
Odpisz