Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar YFYDB

6 lutego 2022, 15:38

Byłam w macdonaldzie, gdzie ludzie karmili gołębie i się nie dało siedzieć na zewnątrz, bo były one WSZĘDZIE. A pół metra od granic macdonalda żadnego gołębia.

Avatar Ooonv

5 lutego 2022, 20:31

O ile się nie mylę to sałatki ala fast food są o wiele bardziej kaloryczne.
A problem z fast food'ami nie jest taki, że są jakoś realnie niezdrowe, tylko jedzą je osoby, które często mało gotują, te potrawy są wysokokaloryczne i jedząc tylko je, a nie wszystkie potrzebne składniki, zaczyna się mieć za dużo toksyn, których nie da się spalić. Czyli tyją na tym osoby, jeżeli jedzą to za często, a nie jeżeli w ogóle jedzą.

Avatar pieselbialy

5 lutego 2022, 19:10

Ja miałam raz taką historie, że gdy poszłam z klasą do maka to wciąż od nas żebrały gołębie. Rzucaliśmy im frytki, kawałki nuggetsów i ktoś nawet kawałek burgera. Lecz gdy kolega rzucił sałatke to... nic. Nawet nie podszedł. Pomyśleliśmy że nie widzi czy coś, ale nawet gdy był blisko to nic. Nawet tą sałatą w niego rzucali a ten nic.

Avatar
Mametchi_Pro_Student

5 lutego 2022, 13:00

Przynajmniej też dobre.

Avatar pikacz

4 lutego 2022, 13:43

Tylko psychopaci kupują sałatę z maka

Avatar Kawento

4 lutego 2022, 16:00

@pikacz: Te sałatki są aż tak niedobre?

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 4 lutego 2022, 16:30

@Kawento: Smakują jak wydrukowane w drukarce 3D na zapleczu

Avatar pikacz

4 lutego 2022, 16:56

@Kawento: miejsce które kojarzy się ludzią tylko z tłustymi burgerami a ty bierzesz liście bruh

Avatar Kawento

4 lutego 2022, 20:00

@pikacz: Lubię sałatki, ale nigdy żadnej tam nie jadłem.

Avatar pikacz

4 lutego 2022, 20:15

@Kawento: każdy lubi i każdy nie je

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Boberek00
Dodane przez: Boberek00

Przerwa na herbatkę

Fajnie że odpowiedzieli

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Powodzenia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka