Fajnie jest, nie narzekam
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Rel
Dobrze czasem się oderwać
Nie są aż takie pyszne
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2022, 21:25
a w weekend picie aby zapomniec
Odpisz
Edytowano - 4 lutego 2022, 17:56
A i tak ktoś powie że podstawówka to najgorszy okres życia i wgl jest ...jowo
Odpisz
5 lutego 2022, 21:04
@hlepo: to zależy bo na przykład ktoś może mieć super podstawówkę koks nauczycieli i i całą paczkę przyjaciół a potem pójść do ciężkiej pracy to wiadomo że będzie dobrze wspominał szkołę a jak ktoś miał przewalone w podstawówce a pójdzie do ciekawej pracy to praca będzie dla niego lepsza to jest bardzo indywidualna kwestia
Odpisz
4 lutego 2022, 18:05
Rel
Odpisz