Fajna ta nowa gra o Spidermanie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Z klasą się trzeba urodzić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2022, 11:16
Dlaczego w tej grze postać zamiast normalnie skakać to tak lewituje bardziej, że to nie jest skok I upadek tylko powolne wziuuuu do góry i powolne brrrrr w dół, okropne to jest
Odpisz
5 lutego 2022, 12:41
@Juliusz_Cezar: Bo tak działa realna fizyka, ciało rozpędza się powoli, tym bardziej jeśli jego pęd (ciała) jest skierowany do góry.
Odpisz
5 lutego 2022, 15:07
@TrueStoryGuy: no tak ale nie
Po prostu porownaj sobie DL1 i DL2 i zrozumiesz
Odpisz
8 lutego 2022, 02:43
@Juliusz_Cezar: w dl2 zrobili to bardziej realne poprostu
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2022, 09:31
@Tenet: no wlasnie nie xd
Weź se irl podskocz i porównaj to z DL1 i DL2
Odpisz
8 lutego 2022, 18:56
@Juliusz_Cezar: O k...a, ja wylewu dostałem i z komentowałem w ogóle pod innym memem, niż powinienem
Odpisz
7 lutego 2022, 22:20
SM - Miles Morales jest wypas, polecam
Odpisz
7 lutego 2022, 20:49
ale jak to o zombie?
Odpisz
7 lutego 2022, 15:25
Zmiana z TPP na FPP zwiększa imersje imo
Odpisz
7 lutego 2022, 14:24
Spiderman
Version Bydgoszcz....
Odpisz
7 lutego 2022, 14:19
ty no
Odpisz
5 lutego 2022, 13:12
dzięki za spoilery
Odpisz
5 lutego 2022, 08:09
nwm ja jestem za bidny i na spidermana i na dying light 2
Odpisz