Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Niegrzeczny Oskarek
Przerwa na herbatkę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2021, 16:15
@Konto usunięte: siema, dalej masz xp?
Odpisz
2 kwietnia 2014, 21:52
Ale na tym 1 obrazku jest x
Odpisz
2 kwietnia 2014, 23:20
@pawel902: No s**t, Sherlock!
Odpisz
30 kwietnia 2017, 02:04
@pawel902: bo tu chyba chodzi o to że nawet jak kliknie się x to skype nadal działa, przynajmniej ja tak miałem
Odpisz
2 kwietnia 2014, 20:18
Ha! mam Xp.
Odpisz
2 kwietnia 2014, 18:09
Też mnie to denerwowało, w dodatku nie chciał się usunąć z paska, szybkiego uruchamiania na 7 wiec odinstalowałem mendę XD
Odpisz
2 kwietnia 2014, 19:37
@TheGreatcat: wystarczyło pogrzebać w ustawieniach skype'a
Odpisz