Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Jeszcze jak
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2022, 21:25
Żarty o mnie....
Odpisz
27 marca 2022, 18:19
rel
Odpisz
14 lutego 2022, 11:06
złoto
Odpisz
7 lutego 2022, 19:51
Ehem, k...a ile jeszcze to na głównej będzie? Było już z 3 razy
Odpisz
13 lutego 2022, 13:58
@drunk_dude: jestem opem , tak , ukradłem to s losowych
Odpisz
7 lutego 2022, 10:04
Raz zjadłam dżdżownice na żywca, bez gryzienia, najdziwniejsze uczucie w życiu
Odpisz
7 lutego 2022, 10:05
@Szpieg_z_Wenus: OMNOMNOMNOMNOM chrupiące nawet
Odpisz
7 lutego 2022, 10:05
@Szpieg_z_Wenus:
Odpisz
7 lutego 2022, 10:05
@Szpieg_z_Wenus:
Odpisz
7 lutego 2022, 10:07
@XaVery: właśnie nie omnomnomn tylko *gulp*, zjadłam ją bez gryzienia
Odpisz
7 lutego 2022, 10:08
@Szpieg_z_Wenus:
Odpisz
7 lutego 2022, 10:09
@Szpieg_z_Wenus:
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2022, 10:15
@Szpieg_z_Wenus: Unwilling vore, F/?, Macro/Micro, soft, fatal
Odpisz
7 lutego 2022, 10:17
proszę, komunikuj się po ludzku
Odpisz
7 lutego 2022, 10:17
@Szpieg_z_Wenus: Użytkowniczka Szpieg_z_Wenus kiedy dżdżownica
Odpisz
7 lutego 2022, 10:21
@Szpieg_z_Wenus: To nawiązanie do vore.
Unwilling znaczy że dżdżownica nie wyrażała zgody, na bycie zjedzonym.
F/? oznacza że osoba zjadająca jest kobietą(jesteś kobietą tak?), a płeć dżdżownicy jest nieznana.
Macro/Micro oznacza że między tobą a dżdżownica jest duża różnica wielkości.
Soft oznacza że dżdżownica została zjedzona w całości.
Fatal oznacza że dżdżownica umarła.
Odpisz
Edytowano - 7 lutego 2022, 10:24
acha
Odpisz
7 lutego 2022, 10:24
Odpisz
7 lutego 2022, 10:33
@Bright32: https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Worarefilia
Odpisz
7 lutego 2022, 10:35
k*rwa typie
Odpisz
7 lutego 2022, 10:36
@OwOcomedy: Co?
Odpisz
7 lutego 2022, 10:38
To tylko link do wikipedii
Odpisz
7 lutego 2022, 10:39
chodzi mi o te tagi
Odpisz
7 lutego 2022, 10:40
@OwOcomedy: Ok
Odpisz
7 lutego 2022, 10:55
@Szpieg_z_Wenus: imo UwU!
Odpisz
7 lutego 2022, 11:01
@Szpieg_z_Wenus: spróbuj wiecęj dżdżownic z sosem to będziesz miał takie żywe spaghetti
Odpisz
7 lutego 2022, 11:10
@R9qir5r5: przegryzienie żołądka incydent
Odpisz
7 lutego 2022, 19:39
Dżdżownice są obojniakami o ile dobrze pamiętam z biologii
Odpisz
8 lutego 2022, 01:22
@Szpieg_z_Wenus: a smaczne?
Odpisz
8 lutego 2022, 08:57
@nwmjakomdacnazwexd: nie
Odpisz
8 lutego 2022, 10:24
@Szpieg_z_Wenus: opiszesz doznania?
Odpisz
8 lutego 2022, 10:42
@nwmjakomdacnazwexd: trochę zimne i śliskie jak gumowaty plastik, po przełknoęciu gilgotało mnie w gardle
Odpisz
11 lutego 2022, 00:09
@Szpieg_z_Wenus: mmm mięsko
Odpisz
13 lutego 2022, 12:29
Zapomniałem, że vore istnieje
Teraz chciałbym wrócić do tamtych czasów
Odpisz
13 lutego 2022, 12:33
@GigannPlus: Sorki
Odpisz
7 lutego 2022, 10:14
Wtedy powstaną dwie dżdżownice, tak się one rozmnażają.
Odpisz
7 lutego 2022, 10:16
@Kaowru: nie pomyliło ci się z bakteriami?
Odpisz
7 lutego 2022, 10:18
@Szpieg_z_Wenus: nie, jestem przekonany że tak właśnie jest.
to znaczy chyba rozmnażają się też na jakiś inny normalny sposób ale tak też potrafią.
Odpisz
7 lutego 2022, 10:27
@Kaowru: biologiem to ty raczej nie zostaniesz
Odpisz
7 lutego 2022, 10:32
@Kaowru: Nie, po prostu ta część po której jest głowa może przeżyć i zregenerować swój tyłek.
Odpisz
7 lutego 2022, 10:54
@Darwidx: to mają one głowę?
Odpisz
7 lutego 2022, 21:50
@Kaowru: Dobre pytanie.
Odpisz
8 lutego 2022, 09:08
@Kaowru:
Odpisz
8 lutego 2022, 09:31
@mememe5: nie było nic o tym.
Odpisz
8 lutego 2022, 10:43
@Kaowru: Czyli to chyba jednak była piąta klasa.
Odpisz
9 lutego 2022, 12:12
@Kaowru: Też mnie tak na biologii uczyli.
Odpisz
9 lutego 2022, 15:08
@mememe5: Oczywiście, że było. Na przyrodzie czy biologii w podstawówce jesteś zalewany gówno informacjami o bezkręgowcach
Odpisz
7 lipca 2022, 15:37
@Kaowru: hej kaworu, ct u cb?
Odpisz
7 lipca 2022, 16:31
@Xaria_: xaria Jej!
Odpisz
7 lutego 2022, 22:30
mam tą książkę, kiedy byłem mały śmiałem się z tych żartów. Jak ostatnim razem przeglądałem to mnie zmroziło
Odpisz
7 lutego 2022, 21:26
Byo 2 razy
Odpisz
7 lutego 2022, 19:39
Mam 3 książeczki z kawałami z tej serii
Odpisz
7 lutego 2022, 20:24
ja 2
Odpisz
7 lutego 2022, 21:07
@SpaceNinjaYT: Mój dziadek z 4
Odpisz
7 lutego 2022, 20:30
Czemu mnie tak to śmieszy
Odpisz
7 lutego 2022, 10:06
Odpisz
7 lutego 2022, 10:03
dziecko:
Odpisz