Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Chciał tylko pomóc
To się nie może nie udać
Rel
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2022, 11:30
Polacy bez dubbingu w wielu grach
Odpisz
8 lutego 2022, 21:23
@PaintMaster69: Nieraz w polskich produkcjach...
Odpisz
8 lutego 2022, 21:47
@Figarus: Czesi nie mają dubbingu w ich bodajże jedynej grze RPG czyli Kingdom Come
Odpisz
8 lutego 2022, 23:11
@Figarus: Weź tu daj dubbing do super hot
Odpisz
8 lutego 2022, 23:55
@PaintMaster69: Apropo (Just Cause 3)
Odpisz
9 lutego 2022, 13:13
@Marijan: W moim żarcie chodzi o to że super hot zawiera tylko dialogi w wersji pisemnej
Odpisz
9 lutego 2022, 21:27
@PaintMaster69: A mi chodziło o rozpoczynający komentarz
Odpisz
9 lutego 2022, 05:57
Tak trzeba jechać z nimi, niech sobie robią na drutach sweterki na zimę ze spagetti a nie w gry grac się zachciewa
Odpisz
8 lutego 2022, 09:14
Włosi sie zesrali xD
Odpisz
8 lutego 2022, 09:19
@TheWind: jak polacy gdy nie dostali polskiego w resident evil village
Odpisz
8 lutego 2022, 10:51
@dziwny_pan_z_jeja: Tylko, że residenty i total wary były lokalizowane w Polsce od 20 lat
Wątpię by Włosi mieli takie doświadczenie w Dying Light
Odpisz
8 lutego 2022, 22:57
@polishplayer21: z tym że w brak polskiego był w jakiejkolwiek formie z kolei włosi dalej mają napisy
Odpisz
Edytowano - 9 lutego 2022, 03:27
@dziwny_pan_z_jeja: w resident evill nie było nawet napisów polskich a Włosi mają napisy tylko srają się o brak dubbingu
Odpisz
9 lutego 2022, 00:41
Polacy często nie umieszczają języka polskiego nawet w swoich grach....
Odpisz
9 lutego 2022, 00:26
Odpisz
9 lutego 2022, 00:12
Nawet niskobudżetowy Bomba ma włoski podkład. Tak donna mamma es huiochita
Odpisz
8 lutego 2022, 23:26
W bydgoszczy nikt nie mówi po włosku
Odpisz
8 lutego 2022, 21:41
Dosyć egoistyczne
Odpisz
8 lutego 2022, 08:54
Wyjaśnienie co op miał na myśli: Włosi dają słabe recenzje DL2 ponieważ nie ma włoskiego dubbingu w grze na premierę, i twierdzą że jak mogliśmy zapomnieć o "najpiękniejszym języku świata"
Odpisz
8 lutego 2022, 08:55
@tata113m: ,,najpiękniejszy język świata"
Tymczasem zakręt wyzywają od k...w
Odpisz
8 lutego 2022, 10:52
@tata113m: No i pamiętaliśmy
Przecież jest polski
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2022, 21:05
@tata113m: kurde nie wiem który to "odcinek" ale to tylko jest dowodem na to że opinia Dave'a z Ameryki o Włochach jest poprawna. W skrócie: zadufane w sobie tępaki co zesrają się kiedy ktoś powie, że o zgrozo, nie lubi włoskiego jedzenia bo przecież "mY To ZRobiLiŚmY"
Odpisz
8 lutego 2022, 21:40
@tata113m: O to mają prawo się obrażać tylko Finowie
Odpisz
8 lutego 2022, 21:05
I jeszcze chcą usunięcia polskiego z polskiej gry... A sądziłem, że to Francuzi są strasznie obrażeni na cały świat o swój język.
Odpisz
8 lutego 2022, 21:15
@Dark_Dante: z Francuzami też prawda, od 2 lat „infoltruje” francuski serwer, cokolwiek nie napiszesz po innemu niż francuski to cię zjedzą
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2022, 09:17
Tymczasem polscy aktorzy dubbingowi, których praca często jest wzgardzana we własnym kraju
Odpisz
8 lutego 2022, 09:19
@Alfa7: społeczność filmwebu kiedy polski dubbing w polskim filmie:
Odpisz
8 lutego 2022, 09:23
@UberScooot: Gracze Gothica mający dubbing napisany w piwnicy za pomocą nokii
Odpisz
8 lutego 2022, 09:54
@UberScooot: To chyba najbardziej wkurzona mina tego kolesia jaką widziałem
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2022, 09:08
Macie tutaj kilka negatywnych opinii Włochów których piecze brak dublingu i narzekanie że gra zrobiona przez polaków ma polski dubling:
Odpisz
8 lutego 2022, 09:37
@UberScooot: "which nobody speaks except your stupid and dull country"
Odpisz
8 lutego 2022, 09:15
Włochom pizza w dupie utknęła
Odpisz
8 lutego 2022, 08:51
Nie rozumiem?
Odpisz
8 lutego 2022, 08:53
@kajba: nie wiesz co to dying light 2 czy nie wiesz co to dubbing czy nie wiesz co to włoch?
Odpisz
8 lutego 2022, 08:53
@kajba: włosi sie spłakali bo nie ma dubbingu i dają złe oceny
Odpisz
8 lutego 2022, 08:57
@LOKO30: Jeden twierdzi że jak. Było można zapomnieć o jednym z najważniejszych języków, tylko problem w tym że poza Włochami w niewielu miejscach używa się włoskiego
Odpisz
8 lutego 2022, 08:57
@LOKO30: A to spoko
Odpisz
8 lutego 2022, 08:58
@tata113m: mamma mia, jak oni mogli wy k...y polaczki
Odpisz
8 lutego 2022, 09:14
@LOKO30: imagine ich komentarze
Odpisz
8 lutego 2022, 09:00
Włosi doznali czoko szału xDDDDDDD
Odpisz