Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tymi się chodzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lutego 2022, 10:17
Baltazar 👍
Odpisz
8 lutego 2022, 10:17
@Dziwak: 👍
Odpisz
8 lutego 2022, 10:19
@XaVery: 👍
Odpisz
8 lutego 2022, 10:20
@Rey_Palpatine: 👍
Odpisz
8 lutego 2022, 10:31
@Wielkopolanin: 👍
Odpisz
8 lutego 2022, 10:33
@Dziwak: 👍
Odpisz
8 lutego 2022, 10:38
👍
Odpisz
8 lutego 2022, 10:40
@XaVery: 👍
Odpisz
8 lutego 2022, 10:43
@BartoliniMg: 👌
Odpisz
8 lutego 2022, 10:43
@BartoliniMg: 👍
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2022, 10:46
@Piotr__Gryf: wszystko zniszczyłeś
Odpisz
8 lutego 2022, 10:48
@XaVery: 👍
Odpisz
8 lutego 2022, 11:35
@XaVery: 🦵
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2022, 11:45
@Nikodem8378: myślisz że to jest śmieszne?
Odpisz
8 lutego 2022, 11:50
@UberScooot: 👍
Odpisz
8 lutego 2022, 11:51
@Dziwak: Wgl emotki na jeja bez ogólnego hejtu. Czyżbyśmy wracali do normalnej zdolniści komunikowania się?
Odpisz
8 lutego 2022, 12:01
@XaVery: 👊 poj...ło mi się, wybacz
Odpisz
8 lutego 2022, 13:53
@XaVery: tak
Odpisz
8 lutego 2022, 13:58
@Nikodem8378: k
Odpisz
8 lutego 2022, 14:03
@XaVery: ja pi*rdolę co tu sie stało
Odpisz
8 lutego 2022, 14:18
@Dziwak: nie wiem
Odpisz
8 lutego 2022, 14:19
@XaVery: to było pytanie retoryczne ale dobra
Odpisz
Edytowano - 8 lutego 2022, 14:37
@Dziwak: no tak, nie wiem co to niby zmienia, ale tak
Odpisz
8 lutego 2022, 17:35
@Dziwak: 👍
Odpisz
9 lutego 2022, 10:02
@rado714: 👍
Odpisz
14 lutego 2022, 21:28
@Dziwak: 👍
Odpisz
14 lutego 2022, 23:05
@ioioio: 👍
Odpisz
2 września 2023, 14:28
@Dziwak: 👍
Odpisz
2 września 2023, 17:28
@ul66t55: co ty tu robisz lmao 🤣
Odpisz
3 stycznia 2024, 16:24
@Piotr__Gryf: 👍
Odpisz
17 stycznia 2024, 22:02
@XaVery: 👍
Odpisz
11 lutego 2022, 12:17
powie ktoś o czym jest ta gra
Odpisz
11 lutego 2022, 14:55
@PanPiekarnik: symulator Bydgoszczy
Odpisz
11 lutego 2022, 18:36
@PanPiekarnik: apokalipsa zombie
Odpisz
9 lutego 2022, 16:26
Ja: *pokazuję zajebistą grę która podoba się mojej koleżance*
Ona: Jest po polsku?
Ja: Nie
Ona: TO MI Z TYM SPI.....-
Odpisz
9 lutego 2022, 00:55
Tym czasem ja znający całą trylogie profesora Gąbki
Odpisz
9 lutego 2022, 02:10
@waletkier: karrrrramba
Odpisz
9 lutego 2022, 10:44
@waletkier: Dla ciebie Magister Profesor Baltazar Gąbka
Odpisz
9 lutego 2022, 09:19
ten szablon... wspomnienia
Odpisz
9 lutego 2022, 00:34
Czemu Zuckerberg ma Optimusa?
Odpisz
8 lutego 2022, 20:29
👍
Odpisz
8 lutego 2022, 12:01
Tymczasem mongolski gracz z modem na mongolskie napisy obok:
Odpisz
8 lutego 2022, 11:50
bez kraka nie pójdzie
Odpisz
8 lutego 2022, 11:00
Włosi się zesrali, że w Dying Light 2 nie ma włoskiego dubbingu i masowo dają niskie oceny na Metacritic, jakby ktoś nie wiedział
Odpisz
8 lutego 2022, 11:32
wim
Odpisz