Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nikodem8378

9 lutego 2022, 12:10

I uzyskujesz standa "SA ŁARULO!"

Avatar RudaWydra

11 lutego 2022, 19:38

@Nikodem8378: Za WaRuDo

Avatar
Konto usunięte

11 lutego 2022, 09:38

I tak już mówię po angielsku całkiem dobrze

Avatar Murarzowa

9 lutego 2022, 11:35

Nauczę się mówić płynnym amerykańskim

Avatar foka21

9 lutego 2022, 14:39

@Murarzowa: australijskim

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2022, 19:03

@Murarzowa: Nowo zelandzkim

Avatar Murarzowa

10 lutego 2022, 02:27

też myślałam o nowo zelandzkim
Ale jednak nie

Avatar ViccyArt

10 lutego 2022, 00:42

Americanish Will I spik

Avatar RoyalPigeon

9 lutego 2022, 23:30

> Jestem nieśmiertelny
> Czekam aż jakiś inny język zdominuje świat

Avatar Jozef0705

9 lutego 2022, 20:25

Iam no dead will never

Avatar loginloginlogin

9 lutego 2022, 13:49

No i nic by się u mnie nie zmieniło, poza tym że byłbym nieśmiertelny xD

Avatar IkarAviator

9 lutego 2022, 13:39

Deadn't

Avatar Schabowy_nie_mielony

8 lutego 2022, 23:49

Tak naprawdę to życie w nieskończoność nie jest aż takie fajne.

Avatar PuyoPuyo

9 lutego 2022, 00:03

@Schabowy_nie_mielony: wszystko jak zwykle zależy od człowieka

Avatar Czwarta_pomarancza

9 lutego 2022, 11:55

@PuyoPuyo: w tym wypadku nie koniecznie nie śmiertelność nie oznacz wiecznej młodości i zdrowia także nie wiem czy jest jakikolwiek sens żyć wiecznie bez tych dwuch dodatkowych zapewnie. Po za tym są jeszcze psychologiczne wszyscy Twoi znajomi i przyjaciele umrą, wszyscy których kochasz, I prawdopodobnie będziesz żył w samotności

Avatar PuyoPuyo

9 lutego 2022, 12:00

@Czwarta_pomarancza: a to pierwsze to tak
Bez tych dwóch bym nie brał
Albo bez wiedzy czy mózg się do tego przystosuje
A co do tego drugiego meh
I tak kiedyś każdy z nich umrze w tym czasie też poznam nowych ludzi lub ich potomstwo
Przez długi czas bym mógł poznawać nowych ludzi a do tego powiększać swoją wiedzę jak najdłużej

Avatar Czwarta_pomarancza

9 lutego 2022, 12:10

@PuyoPuyo: przypuszczam że poznawanie ludzi jako 200 latek może być znacznie trudniejsze niż się to wydaje

Avatar PuyoPuyo

9 lutego 2022, 12:11

@Czwarta_pomarancza: ciężko sprawdzić
Ale zależy znowu od podejścia
Nie którym jako 20 latek ciężko

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Ikony

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Lekko nie będzie

Przerwa na herbatkę

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka