Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Znak czasów
Jakby trochę nie fair
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2022, 11:13
Potwierdzam z perspektywy dupeczki, mój tyłek ma oczy
Odpisz
9 lutego 2022, 22:35
To Ci najwolniejsi zwyciężają, bo to oni de dupeczki widzą...
Odpisz
9 lutego 2022, 20:03
U nas wuefista tylko darł ryja że jak to my tak wolno, że sie w ogóle nie staramy, i tym podobne. Ja się starałem jak mogłem, a mimo to miałem drugi najgorszy wynik
Także ten, chcę mieć wf z wuefistą OPa
Odpisz
9 lutego 2022, 11:13
Pamiętam jak w przedszkolu jako jedyny w zawodach w rzucaniu obręczy na kij trafiłem, ale pani powiedziała, że nie ma sensu dawać mi nagrody bo tylko ja wygrałem
Odpisz
9 lutego 2022, 17:22
@nuklear: No i prawidłowo. Przecież od zawsze wiadomo, że każdy jest zwycięzcą. Twórcy igrzysk powinni uczyć się od przedszkolanek.
Odpisz
9 lutego 2022, 17:15
Jeśli jesteś w wieku w którym myślisz że imponujesz im czymś takim... nie powinieneś mieć jeszcze dziewczyny.
Odpisz
9 lutego 2022, 11:00
Nierel, mimo długich nóg zawsze biegłem jak w slołmołszyn
Odpisz
9 lutego 2022, 10:59
Jak ku.wa 'każdy'? To po co się niby starałem?
Odpisz
9 lutego 2022, 10:39
No i po co ja w takim razie biegałem?
Odpisz
9 lutego 2022, 10:40
Po zdrowie
Odpisz
9 lutego 2022, 10:47
@Alfa7: Skoro był najszybszy to znaczy, że już jest zdrowy
Odpisz
9 lutego 2022, 10:40
to ja się staram a ty co? ty,
Odpisz