memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 10 lutego 2022, 07:19
No wiecie, w Polsce jest dużo McDonaldów
Odpisz
25 lipca 2023, 22:01
@XaVery: to już bardziej ścisłowcy
11 lutego 2022, 18:46
Ach ta niedoceniana jedynka
11 lutego 2022, 18:15
jako humanista mam już wymówkę dlaczego tak często chodzę do maka; po prostu ogarniam miejsce w którym będe pracować w przyszłości
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 lutego 2022, 07:19
No wiecie, w Polsce jest dużo McDonaldów
Odpisz
25 lipca 2023, 22:01
@XaVery: to już bardziej ścisłowcy
Odpisz
11 lutego 2022, 18:46
Ach ta niedoceniana jedynka
Odpisz
11 lutego 2022, 18:15
jako humanista mam już wymówkę dlaczego tak często chodzę do maka; po prostu ogarniam miejsce w którym będe pracować w przyszłości
Odpisz