Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzeba brać osobną torbę
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2017, 18:40
Czy ktoś mógłby... Pomóc mi zejść!?
Odpisz
3 kwietnia 2014, 18:35
Do kościoła to raz od święta chodzą a po egzorcystę dzwonia jak widzą sportowca, który potrafi wiecej niż oni sami.
Odpisz
3 kwietnia 2014, 14:45
Idź do domu zły duchu nikt cię tu nie chcę
Odpisz
3 kwietnia 2014, 13:52
Umiem tak, jak 1 kwietnia to w metrze robiłam to zarobiłam jakieś 150 zł.
Odpisz
3 kwietnia 2014, 14:16
@robogirl: Ktoś cię (if you know what i mean) w metrze za 150zł?
Odpisz
3 kwietnia 2014, 14:45
@benman: Nie. Umniem się tak wygjąć.
Odpisz
3 kwietnia 2014, 15:05
@robogirl: I ktoś ci za to dał pieniądze.
Odpisz
3 kwietnia 2014, 15:26
@benman: Chodzi o to że ludzie dawali po pare złoty a 150 sie uzbierało, a hajs dawali do kapelusza.
Odpisz
3 kwietnia 2014, 16:38
@robogirl: Żul ;d
Odpisz
3 kwietnia 2014, 17:24
@Western: Sam jesteś żul ja jestem artystką uliczną. Mam dość dużo hajsu by sobie poradzić bez tego metra ale lubie to.
Odpisz
3 kwietnia 2014, 17:47
@Western: żul to jak - daj panie na chleb> gdy wydaje to na papierosy lub alkohol bo nie każdy żebrak jest żulem a ona to na przykład jak sama powiedziała artystka uliczna tak samo jak muzycy grający przy ulicy
Odpisz