Chyba za dużo grałem w GTA
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Deal życia
Miło z ich strony, śliczne są
Przyszłość jest piękna
Jakby trochę nie fair
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 kwietnia 2014, 12:29
Skacz według logiki GTA nic ci się nie stanie, a inny samochód możesz zabrać pierwszej lepszej osobie.
Odpisz
6 kwietnia 2014, 15:13
A według logiki BeamNG możesz się już pożegnać z samochodem.
Odpisz
6 kwietnia 2014, 18:33
@Piotr99: A według logiki Army 3 możesz się pożegnać z życiem
Odpisz
6 kwietnia 2014, 20:48
a policja? przecież będziesz poszukiwany już zawsze a nie tylko na chwilę jak w GTA...
Odpisz
6 kwietnia 2014, 14:25
Skacz, żyje się raz ;-;
Odpisz
6 kwietnia 2014, 12:54
Głupota czi idiotyzm oto jest pytanie.
Odpisz
6 kwietnia 2014, 13:15
Ani głupota, ani idiotyzm. Po prostu za dużo gry w GTA.
Odpisz
6 kwietnia 2014, 13:56
czyli głupota,sorka uzależnienie mieszać ral z grami
Odpisz
6 kwietnia 2014, 12:10
Oczywiście że skakać :P
Odpisz