Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar whereswally

20 lutego 2022, 11:01

Ekologia buczku. Ten buldożer tam w rogu to na prąd co nie XDDD

Avatar Arceronth

18 lutego 2022, 15:12

No tak
Energia wiatrowa nie produkuje 0 zanieczyszczeń, czyli jest zła więc zostańmy przy węglu, który produkuje dużo więcej zanieczyszczeń.

Avatar piotrkacz

18 lutego 2022, 15:25

@Arceronth: węgiel też nie jest dobry, najlepszy na dzień dzisiejszy jest atom
Ale nie ma dobrego w 100% sposobu na ekologiczną produkcją elektryczności
Polska powinna zmieniać zaplecze energetyczne, lecz pytanie na co?
Tak samo jak z tymi wiatrakami, że są takie ekologiczne (są bardziej od węgla, ale trzeba się zastanowić czy należy pozbywać się tylu surowców), jest z panelami fotowoltaicznymi, na które obecnie jest hype. Nikt nic nie mówi o utylizacji czy to paneli czy właśnie tych wiatraków

Avatar pjoterix

18 lutego 2022, 15:59

@piotrkacz: ale o to mu chodziło, że węgiel gorszy

Avatar piotrkacz

18 lutego 2022, 16:10

@pjoterix: no bo jest, ale przejście na emergię wiatrową też nie jest najlepszym rozwiązaniem

Zwracam też uwagę, że każda strona sceny politycznej podaje albo same plusy - reklamuje, albo wręcz przeciwnie

Avatar dustin2001

18 lutego 2022, 15:47

No to atom.

Avatar Shiroyasha

18 lutego 2022, 11:11

Wiem

Avatar zawsze

18 lutego 2022, 12:00

@Shiroyasha: to o co chodzi ?

Avatar Nocta

18 lutego 2022, 12:29

@zawsze: nie wiem czy nie chodzi o to, że ekologia i wgke, ale jak już skończy swój żywot to trafia do ziemi zanieczyszczając

Avatar Shiroyasha

18 lutego 2022, 12:58

@Nocta: Ten materiał nie jest szkodliwy dla środowiska, natomiast zajmuje bardzo dużo miejsca i ciężko się go składuje.

Avatar piotrkacz

18 lutego 2022, 13:07

@Shiroyasha: jest szkodliwy dla środowiska, gdyż:
-zajmuje dużo miejsca i jest bezużyteczny, więc tam gdzie np. mogłyby być tereny zielone muszą być składy tych śmieci
-nie może być zrecyklingowany (nwm czy takie słowo istnieje), więc surowce są zużywane i nie możliwe do wykorzystania ponownie

To że nie ma szkodliwych właściwości chemicznych, to nie znaczy, że nie jest szkodliwy dla środowiska

Avatar Shiroyasha

18 lutego 2022, 13:09

@piotrkacz: Dokładnie tak.

Avatar piotrkacz

18 lutego 2022, 13:11

@Shiroyasha: tylko, że ty w swoim poprzednim komentarzu stwierdziłaś/eś, że nie szkodzi środowisku, a teraz przynajesz rację?
Zmieniłaś/eś zdanie?

Avatar Shiroyasha

18 lutego 2022, 13:15

@piotrkacz: Cały czas tak uważałam, tylko moja odpowiedź była mniej rozwinięta.

Avatar teoneo

18 lutego 2022, 14:28

@piotrkacz: metal raczej może zostać zezłomowany

Avatar piotrkacz

Edytowano - 18 lutego 2022, 14:48

@teoneo: problemem jest to, że nie jest to metal, a głównie plastik
A konkretnie polimery wzmacniane jakimiś włóknami
Nazywane są plastikiem FRB

Źródło skąd czerpałem informacje:
https://energetyka24.com/brudne-wiatraki-jak-unia-europejska-zmaga-sie-z-odpadami-po-turbinach-wiatrowych

Avatar Grewest

18 lutego 2022, 13:23

Energetyka wiatrowa produkuje mniej odpadów niż energetyka węglowa. Odpady te nie są toksyczne. Odpady to problem ale jakoś to zagospodarujemy prędzej czy później.

Avatar Milordzina

18 lutego 2022, 12:43

A to nie jest jakis metal, ktory można sprzedać za złom?

Avatar Shiroyasha

18 lutego 2022, 12:57

@Milordzina: Nie, to materiał kompozytowy.

Avatar szymon200691

18 lutego 2022, 12:01

Gdzie śmieszne?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Taktycznie

Wielka przygoda

Rel

Deal życia

Jest taka skromna...

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka