Nie jedz pestek arbuzów...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Brawo za czujność!
Pozdrawiam świetliki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2014, 21:18
Nigdy nie wypluwam pestek nie są niesmaczne a żal mi czasu na strzelanie full automatem :)
Odpisz
3 kwietnia 2014, 21:55
W takim razie ja marnuję cenne sekundy mojego życia, wydłubując pestki bezpośrednio z arbuza ;_;
Odpisz
4 kwietnia 2014, 23:43
@Nilenka: manek ja strzelam z łuku by mi się pestki usuneły (nudzi mi się)
Odpisz
3 kwietnia 2014, 21:11
UWIELBIAM PESTKI ARBUZÓW! MYŚLICIE, ŻE MOŻECIE MI MÓWIĆ, ŻE NIE MOGĘ JEŚĆ PESTEK ARBUZÓW?!?!?!?
Odpisz
3 kwietnia 2014, 19:59
Ta, pestka...zwłaszcza arbuza i raczej nie do końca połknięta ;)
Odpisz
3 kwietnia 2014, 18:40
teraz ma zapas :3
Odpisz