Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 18 lutego 2022, 11:05
Roztop, dodaj cukier i zmieszaj z mlekiem
Odpisz
18 lutego 2022, 10:19
Dobrze że nie biała
Odpisz
17 lutego 2022, 23:22
Mi dawała czekoladę, a jako dziecko byłam na nią uczulona i mi robiła dramy, że jak to i zaczynała płakać i musiałam brać te czekolady i mama je jadła.
Odpisz
17 lutego 2022, 20:36
Ale gorzka zdrowsza niż taka biała lub mleczna więc szanuj babcie rozwydrzony ...ju
Odpisz
17 lutego 2022, 18:15
Jedna moja babcia nigdy nie dała mi czekolady, a jeśli już to mleczną i jedynie na święta
A druga babcia to daje mi wszystko nie licząc czekolady xD. No chyba że wyroby czekoladowo-podobne typu jakiś batonik czy cukierki (+dużo piecze ciast), ale takiej czekolady ze w tabliczce to nigdy mi nie dała
Odpisz
17 lutego 2022, 17:59
Ja tam lubię gorzką, tylko nie za gorzką.
Odpisz
17 lutego 2022, 17:40
Moja babcia za każdym razem wręcza mi gorzką czekoladę, bo kiedyś powiedziałam, że lubię, a ja nie mam serca powiedzieć jej, że moją ulubioną zawsze była, jest i będzie mleczna.
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2022, 17:52
Możesz roztopić w garnku i dolać mleka i dosypać cukru i masz mleczną płynną czekoladę do kubka. Albo też wlać do formy i zostawić w lodówce, będziesz mieć mleczną :D
Odpisz
17 lutego 2022, 17:35
Kocha cię najmocniej na świecie bo gorzka czekolada to najlepsza czekolada.
Odpisz
17 lutego 2022, 17:46
@DiabVCH: Gorzka najlepsza.
Odpisz
17 lutego 2022, 14:03
To oddaj. Ja lubię
Odpisz
17 lutego 2022, 14:14
@IkarAviator: Moją też weźmiesz? Bo trochę jej wchodzi demencja i mamy jej już dosyć z rodzinką
Odpisz
17 lutego 2022, 14:58
@przemek1ni: a ma czekoladę?
Odpisz
17 lutego 2022, 16:48
@IkarAviator: Jak nie zapomni, to ma ... i tu demencja zaczyna być potencjalnym problemem
Odpisz
17 lutego 2022, 14:14
Gorzka też dobra
Odpisz
17 lutego 2022, 14:32
@Boberek00: *tylko
Odpisz
17 lutego 2022, 14:22
Gorzka jest zdrowsza od mlecznej
Odpisz
17 lutego 2022, 14:22
moim zdaniem lepiej niż miętową
Odpisz
17 lutego 2022, 14:17
Gorzka nawet lepsza, byleby nie combo z rodzynkami.
Odpisz
17 lutego 2022, 14:15
No bardzo coebie kocha, jak oddała ci najlepszą czekoladę (a najlepsza z takimi całymi orzechami)
Odpisz
17 lutego 2022, 14:01
Dodaj cukru
Odpisz