Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Aserli

Edytowano - 18 lutego 2022, 11:05

Roztop, dodaj cukier i zmieszaj z mlekiem

Avatar Wojtaseq63

18 lutego 2022, 10:19

Dobrze że nie biała

Avatar Ooonv

17 lutego 2022, 23:22

Mi dawała czekoladę, a jako dziecko byłam na nią uczulona i mi robiła dramy, że jak to i zaczynała płakać i musiałam brać te czekolady i mama je jadła.

Avatar patryko1234

17 lutego 2022, 20:36

Ale gorzka zdrowsza niż taka biała lub mleczna więc szanuj babcie rozwydrzony ...ju

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

17 lutego 2022, 18:15

Jedna moja babcia nigdy nie dała mi czekolady, a jeśli już to mleczną i jedynie na święta
A druga babcia to daje mi wszystko nie licząc czekolady xD. No chyba że wyroby czekoladowo-podobne typu jakiś batonik czy cukierki (+dużo piecze ciast), ale takiej czekolady ze w tabliczce to nigdy mi nie dała

Avatar macikos12

17 lutego 2022, 17:59

Ja tam lubię gorzką, tylko nie za gorzką.

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2022, 17:40

Moja babcia za każdym razem wręcza mi gorzką czekoladę, bo kiedyś powiedziałam, że lubię, a ja nie mam serca powiedzieć jej, że moją ulubioną zawsze była, jest i będzie mleczna.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 17 lutego 2022, 17:52

Możesz roztopić w garnku i dolać mleka i dosypać cukru i masz mleczną płynną czekoladę do kubka. Albo też wlać do formy i zostawić w lodówce, będziesz mieć mleczną :D

Avatar DiabVCH

17 lutego 2022, 17:35

Kocha cię najmocniej na świecie bo gorzka czekolada to najlepsza czekolada.

Avatar Tonell

17 lutego 2022, 17:46

@DiabVCH: Gorzka najlepsza.

Avatar IkarAviator

17 lutego 2022, 14:03

To oddaj. Ja lubię

Avatar przemek1ni

17 lutego 2022, 14:14

@IkarAviator: Moją też weźmiesz? Bo trochę jej wchodzi demencja i mamy jej już dosyć z rodzinką

Avatar IkarAviator

17 lutego 2022, 14:58

@przemek1ni: a ma czekoladę?

Avatar przemek1ni

17 lutego 2022, 16:48

@IkarAviator: Jak nie zapomni, to ma ... i tu demencja zaczyna być potencjalnym problemem

Avatar Boberek00

17 lutego 2022, 14:14

Gorzka też dobra

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2022, 14:32

@Boberek00: *tylko

Avatar Jesiotr

17 lutego 2022, 14:22

Gorzka jest zdrowsza od mlecznej

Avatar Wojtaszek09

17 lutego 2022, 14:22

moim zdaniem lepiej niż miętową

Avatar TrueStoryGuy

17 lutego 2022, 14:17

Gorzka nawet lepsza, byleby nie combo z rodzynkami.

Avatar piotrkacz

17 lutego 2022, 14:15

No bardzo coebie kocha, jak oddała ci najlepszą czekoladę (a najlepsza z takimi całymi orzechami)

Avatar ArthurMorgan

17 lutego 2022, 14:01

Dodaj cukru

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ficos
Dodane przez: ficos

Powodzenia

Ostry ten sędzia

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

A, okej

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka