Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To będzie bolało
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2022, 12:41
Całego tygodnia
Odpisz
20 lutego 2022, 18:25
Aż strach samochodem jechać. Mój wóz ma aerodynamikę cegły to łatwo wywrócić
Odpisz
19 lutego 2022, 12:54
Byłem dziś na spacerze, stały się dwie rzeczy:
Po pierwsze z familoka urwała się antena telewizyjna i gdybym się nie uchylił to dostałbym w łeb.
Po drugie komuś urwało metalowy dach z garażu i odfrunął przez całą ulicę.
Odpisz
19 lutego 2022, 12:36
P*zga złem, milordzie.
Odpisz
19 lutego 2022, 11:43
kolega z discorda powiedział mi że mu miotłe na okno wywiało i mu sie zbiło
Odpisz
19 lutego 2022, 11:17
Mi drzewo na balkon spadło
Odpisz
19 lutego 2022, 10:55
Dzisiaj jeszcze nie jest tak źle. Mogło być gorzej:
" W Polsce w 1990 roku stacja meteorologiczna znajdująca się na szczycie Śnieżki zanotowała podmuch wiatru o prędkości 345 km/h. "
https://tvn24.pl/tvnmeteo/najnowsze/wiatr-345-kmh-w-polsce-tak-wialo-22-lata-temu-4877620
https://zpe.gov.pl/a/jak-powstaje-wiatr/DqZficLwn
Możemy już na własnej skórze odczuć zmiany klimatu (coraz częściej w całym kraju prędkość wiatru przekracza 40 km/h)
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2022, 17:52
Mi k...a okno wyj...ło!!!
Odpisz
19 lutego 2022, 10:25
@Rebelian_Chaosu: mi patyk w okno j....ął
Odpisz
19 lutego 2022, 10:25
@Nikodem8378: ale ja już ż mam okno i okazało się że jest tańsze niż myślałem 10zł
Odpisz
19 lutego 2022, 09:57
Tak
Odpisz
18 lutego 2022, 22:35
Odpisz
18 lutego 2022, 22:10
je halny!11
Odpisz
18 lutego 2022, 21:13
Dzisiejszego, wczorajszego i prognozy mówią że jeszcze jutrzejszego.
Odpisz
17 lutego 2022, 21:47
Płot mi wyje*ało, a pies brany z łoża patrzy na drzwi i warczy/gryzie/trzęsie się ze strachu
Odpisz
17 lutego 2022, 17:37
Bardziej "ku*wa ale pizga!"
Odpisz
17 lutego 2022, 17:39
Nie no, ale też wieje.
Odpisz