Każdy zna takiego kolesia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Jeszcze jak
Nie są aż takie pyszne
Północne Węgry
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2014, 15:28
no ale lepiej tak niż być grubym
Odpisz
6 kwietnia 2014, 19:12
@bylejakbylegdzie: Już wolę być grubym i wiedzieć że byle ktoś mi nie podskoczy niż takim chudym że nawet nie podniesie 100 kg -.-
Odpisz
6 kwietnia 2014, 19:17
@hartus: Nawet nie podniesie 100kg-rozwaliło mnie :D
Odpisz
6 kwietnia 2014, 19:25
@hartus: tak, takiemu grubciowi łatwiej zaj*bać i spie*dolić -_-
Odpisz
7 kwietnia 2014, 07:20
@hartus: Nie ma to jak dowartościować się:P
Odpisz
7 kwietnia 2014, 08:30
@hartus: Zanim się gruby zamachnie, to chudy mu 5 razy wklepie ._.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 13:08
@Agent00Kurczak: raz walczylem z takim patyczkiem walnelem go w zebro a ten juz na ziemi plakal
Odpisz
9 kwietnia 2014, 18:06
@Agent00Kurczak: No wiesz wam się wydaje że grupy to wolny sam jestem otyły a mam więszego speeda od chudszych od siebie!
Odpisz
9 kwietnia 2014, 18:07
@jezuz13: Taka jest prawda tobie się wydaje że gruby to wolny itp sam jestem gruby a już nie raz byłem szykszy od innych chudych ludzi!
Odpisz
9 kwietnia 2014, 18:07
Niestety ale co ma otyłość do zadawania ciosu? Sam chodze na karatę a jestem gruby i mam szybszy cios od niejednego chudego człowieka
Odpisz
9 listopada 2016, 17:07
@hartus: Co ci chudzi zrobili że ich wyzywasz ?
Odpisz
30 grudnia 2016, 17:42
@ArturPL: Powiedz mi gdzie i jak kogoś wyzwałem ?
Pozatym już zgubiłem swoje!
Odpisz
30 czerwca 2016, 23:47
Jadłbym
Odpisz
6 marca 2015, 06:55
Ja znam takich dwòch
Odpisz
7 kwietnia 2014, 16:13
..albo każdy zna kolesia który jest chudy jak patryk a dużo wpieprza
Odpisz
7 kwietnia 2014, 15:52
taaaaa
Odpisz
6 kwietnia 2014, 22:09
u mnie jest taki kolo ale watpie czy ktos poza pierwszoklasistami go szanuje.-_-
Odpisz
6 kwietnia 2014, 20:12
U mnie w klasie taki koleś ma niedowage:D
Odpisz
3 kwietnia 2014, 18:22
USiAT
Odpisz