Moglibyśmy zwiedzić całą galaktykę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
To musiało być męczące
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2018, 10:44
Ale wy wiecie że nic nie napędza rozwoju tak jak wojny i konkurowanie że sobą
Odpisz
23 września 2017, 22:51
Wstawi tu ktoś swastykę?
Odpisz
3 grudnia 2017, 11:36
@Darth_Mysz: Po co?
Odpisz
3 grudnia 2017, 13:10
@xAzumiKx: Bo ta galaktyka wygląda jak swastyka
Odpisz
3 grudnia 2017, 13:24
@Darth_Mysz: Swastyka jest zwrócona w drugą stronę.
Odpisz
4 grudnia 2017, 10:50
@xAzumiKx: Nie czepiaj się szczegółów proszę •~•
Odpisz
5 kwietnia 2014, 15:01
Jakby ludzkość przestała marnować zasoby na wojny, już byśmy mieli kolonie na marsie :D
Odpisz
5 kwietnia 2014, 18:31
@TheGreatcat: Lepszy sposób jest taki :
Niech na wojnie światowej na pierwszy ogień wychodzą prezydenci i ludzie z rządu.To ich uspokoi od wojen...
Odpisz
5 kwietnia 2014, 18:44
@TheGreatcat: Znalazło by się 200 osób z bronią i podbili by jeden kontynent.
Odpisz
5 kwietnia 2014, 18:58
@benman: Antyterroryści i policja by sobie z nimi poradzili, mówiłem tylko o wojnach nie a przestępcach A gdyby CAŁA ludzkość przestała walczyć takich 200 by nie było.
Odpisz
6 kwietnia 2014, 15:27
@TheGreatcat: Zawsze są źli ludzie ty tylko mówisz tylko o krajach cywilizowanych np.Europa,Ameryka Północna (nie cała) ale zawsze znajdzie się dyktator który będzie chciał podbić.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 20:00
@benman: Jeden dyktator jeśli nie znajdzie poparcia nic nie zrobi, dyktatorzy powstają bo ludzie za nimi podążają. A to co mówię było by i tak pewnie możliwe tylko po całkowitym zjednoczeniu ludzkości.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 14:08
@TheGreatcat: Jak chciała byś zjednoczyć ludność?
Odpisz
6 lipca 2015, 12:29
@TheGreatcat: albo tka jak kedyś nam pani na religji opowiadała że jak jakiś tam kraj miał wojne z innym to wystawili po 1 osobie z obu krajów
Odpisz
5 kwietnia 2014, 21:13
bez wyścigu zbrojeń rosja i ameryka razem by więcej zdziałali niż teraz...
Odpisz
5 kwietnia 2014, 19:08
tylko ja widzę tam swastykę?
Odpisz
5 kwietnia 2014, 20:40
@jacokwasek: Nie ;_;
Odpisz
5 kwietnia 2014, 16:55
Amen.
Odpisz
5 kwietnia 2014, 14:03
mądre słowa 10/10 !
Odpisz