memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 lutego 2022, 19:11
Nie rel powinno być na odwrót
Odpisz
22 lutego 2022, 15:48
21 lutego 2022, 10:48
Twoja stara piła leży w piwnicy vs twoja stara piła, leży w piwnicy vs twoja, stara piła leży w piwnicy
21 lutego 2022, 10:27
Aż mi się akcja z Gumballa przypomniała
21 lutego 2022, 10:26
1 obrazek: *Kanibal sad noises* 2 obrazek *kanibal happy noises* Nie dla wszystkich drugi obrazek jest dziwny
21 lutego 2022, 10:06
Gdzie wady?
21 lutego 2022, 10:03
Ja tam lubię
18 lutego 2022, 15:40
Tak trochę nie po polsku to pierwsze zdanie.
18 lutego 2022, 15:43
@Shiroyasha: Jest w pełni po polsku i prawidłowo skonstruowane.
18 lutego 2022, 15:48
@starmagedon: Dlatego mówię że trochę.
18 lutego 2022, 15:53
@Shiroyasha: Podzielisz się twoim odbiorem tego zdania, które sprawiło że nie brzmi ci ono po polsku? Dla mnie wszystko jest z nik ok, dlatego jestem ciekawa
18 lutego 2022, 16:26
@aniam_131: Nie wiem, nie pytaj mnie o takie rzeczy, mam dysleksję.
18 lutego 2022, 16:39
@Shiroyasha: A, no i tyle mi wystarczy, dziękuję
Na odwrót.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 lutego 2022, 19:11
Nie rel powinno być na odwrót
Odpisz
22 lutego 2022, 15:48
Odpisz
21 lutego 2022, 10:48
Twoja stara piła leży w piwnicy vs twoja stara piła, leży w piwnicy vs twoja, stara piła leży w piwnicy
Odpisz
21 lutego 2022, 10:27
Aż mi się akcja z Gumballa przypomniała
Odpisz
21 lutego 2022, 10:26
1 obrazek: *Kanibal sad noises*
2 obrazek *kanibal happy noises*
Nie dla wszystkich drugi obrazek jest dziwny
Odpisz
21 lutego 2022, 10:06
Gdzie wady?
Odpisz
21 lutego 2022, 10:03
Ja tam lubię
Odpisz
18 lutego 2022, 15:40
Tak trochę nie po polsku to pierwsze zdanie.
Odpisz
18 lutego 2022, 15:43
@Shiroyasha: Jest w pełni po polsku i prawidłowo skonstruowane.
Odpisz
18 lutego 2022, 15:48
@starmagedon: Dlatego mówię że trochę.
Odpisz
18 lutego 2022, 15:53
@Shiroyasha: Podzielisz się twoim odbiorem tego zdania, które sprawiło że nie brzmi ci ono po polsku? Dla mnie wszystko jest z nik ok, dlatego jestem ciekawa
Odpisz
18 lutego 2022, 16:26
@aniam_131: Nie wiem, nie pytaj mnie o takie rzeczy, mam dysleksję.
Odpisz
18 lutego 2022, 16:39
@Shiroyasha: A, no i tyle mi wystarczy, dziękuję
Odpisz
18 lutego 2022, 15:40
Na odwrót.
Odpisz