Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przypałowo
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lutego 2022, 21:34
Jak jedzą ryż pałeczkami to zrozumiałe
Wyobrażacie sobie każde ziarenko osobno tym g**wnem
Odpisz
21 lutego 2022, 21:48
@polishplayer21: ich ryż jest inny, kleisty więc nie, jedzą bryłki ryżu na dobrą sprawę co więcej, przysuwają talerz do twarzy żeby szybciej jeść a poza tym niektóre dania i tak jedzą nożem i widelcem bądź łyżką
Odpisz
22 lutego 2022, 02:26
@polishplayer21: Jedzenie pałeczkami jest proste....
Odpisz
22 lutego 2022, 04:20
@Mikrus19: +1 kolego, jem nimi lepiej niż nożem i widelcem przy czym nauczyłam się nimi jeść miejąc 13 lat
Odpisz
22 lutego 2022, 07:42
@polishplayer21: Odbiegając od tematu. Pałeczki (jak się umie używać oczywiście) to bardzo wygodne sztućce do pewnych form jedzenia. Do jedzenia zupy z miski? Idealne!
Nie zapomnę jak za dzieciaka próba łowienia i wyjęcia łyżką kawałków marchwi, cebuli czy boczku z zupy była dość trudna jeśli nie chciało się nachlapać.... a pałeczki? Pico bello.
Zresztą, co za problem używać zarowno łyżki i widelca podczas jedzenia zupy tak myślę w sumie...
Odpisz
22 lutego 2022, 19:23
@BloodyEyes: skąd się nauczyłaś i dlaczego
przez mangoz...izm???
Odpisz
22 lutego 2022, 20:12
@Bejz_: właśnie śmiesznie bo najpierw mnie interesowała kuchnia azjatycka a dopiero potem anime, próbowałam jeść pałeczkami i suma summarum lepiej mi tak idzie
Odpisz
22 lutego 2022, 20:55
@BloodyEyes: aha lol
a wiedzialas ze jedzenie potraw azjatyckich jest mozliwe sztuccami? 0.o
Odpisz
22 lutego 2022, 20:56
@Bejz_: tak wiem o tym aczkolwiek z ciekawości próbowałam i mi lepiej idzie więc czemu nie?
Odpisz
22 lutego 2022, 21:03
@BloodyEyes: bo to propagowanie inwazyjnej kultury japonskiej, zabijasz w ten sposob polske, chcesz zebysmy za 100 lat byli wymieszani z japoncami jakos dziwnie wygladali i zeby polska nie istniala?!?!
a tak na serio to "wiedzialas" odnosilo sie konkretnie do momentu w ktorym postanowilas sie tego nauczyc
ale jak juz umiesz i ci tak wygodnie to super
Odpisz
22 lutego 2022, 21:21
@Bejz_: tak w tedy też wiedziałam
A co do tego żartu z mieszkaniem tradycji, i tak nie jestem Polką tylko Ślązaczką, moja rodzina się wywodzi z Węgier i suma summarum ma więcej wspólnego z Niemcami, Węgrami, Austriakami i Czechami niż z Polakami więc zwyczajnie chce wyjechać do Niemiec i nie mieć nic wspólnego z polską kulturą
Odpisz
22 lutego 2022, 21:26
@BloodyEyes: Śląsk to polska przeciez wtf
aha nie chcesz miec nic wspolnego z polska i wyjechac do niemiec bo twoja rodzina miala niemcow iles tam pokolen wstecz? troche krindzowe
ja np mam wyj...ne kto byl moim przodkiem i nie chce miec nic z polska wspolnego bo po prostu jest zj...na
Odpisz
22 lutego 2022, 21:29
@Bejz_: Śląsk jest polską z terenów, jednak moja rodzina zwyczajnie jeszcze trzy pokolenia wstecz miała takie pochodzenie co więcej pochodzę z rejonów Śląska Cieszyńskiego więc gdyby nie wojna te tereny byłyby czeskie bo wcześniej nie należały do Polski, od dawna mam zamiar wyjechać a skoro mam korzenie niemieckie to mogę dosyć łatwo dostać obywatelstwo tam, praktycznie od ręki jeśli to przedstawię dlatego czemu nie? Łatwiej się żyje w kraju jeśli masz obywatelstwo
Odpisz
22 lutego 2022, 23:14
@Bejz_: Czy wiesz, że....
SZTUĆCE NIE SĄ POLSKIE....
ONE SĄ Z WŁOCH.... TY PROMUJESZ WŁOSKĄ KULTURĘ....
PRZEZ OSOBY TAKIE JAK TY MY I NASZE DZIECI MAJĄ JAKIEŚ WLOSKIE ZWYCZAJE....
Jeśli chcesz być Polski to jedz dłońmi trolu....
Odpisz
22 lutego 2022, 19:29
Ja gdzieś słyszałam, że oni otyłość opodatkowali
Odpisz
19 lutego 2022, 19:51
Zło(to)
Odpisz
21 lutego 2022, 22:30
@olimpicYT3356: Czy jak nie widzę w tym nic złego, to oznacza, że powinienem zrobić przerwę od internetu?
Odpisz
22 lutego 2022, 07:32
To chyba nie wiesz wtedy o co chodzi
Odpisz
22 lutego 2022, 10:33
@olimpicYT3356: Amerykanie zrobili bum bum i zniknęła Hiroszima z ludźmi.
Jak to mawiał ktoś tam, śmierć jednej osoby to tragedia, śmierć miliona to statystyka
Odpisz
22 lutego 2022, 10:51
Fat man się nazywała ta bomba, o to chodzi
Odpisz
22 lutego 2022, 13:01
Nie ktoś tam tylko Wujek Stalin o ustach słodszych od malin
Odpisz
22 lutego 2022, 13:20
@Witciu: myślałem o nim, ale nie byłem pewien, więc nie chciałem walnąć głupoty
Odpisz
19 lutego 2022, 19:45
Pluton
Odpisz
21 lutego 2022, 21:10
@lordbaysel: uran
Odpisz
21 lutego 2022, 21:30
@lordbaysel: egzekucyjny
Odpisz
22 lutego 2022, 09:27
@lordbaysel: neptun
Odpisz
19 lutego 2022, 23:19
Chodzi tu o bombę big boy?
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2022, 00:27
Nie, o bombę Fat Man zrzuconą na Nagasaki o mocy odpowiadającej 21kT trotylu
Odpisz
20 lutego 2022, 00:48
@Towarzysz777: aha
Odpisz
21 lutego 2022, 21:18
To był little boy i fat man
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2022, 23:33
no dawajcie suchoklatesy. Skoro nie boicie sie dawać strzałki w dół to odpowiedzcie kto z was to zrobił
Odpisz
21 lutego 2022, 23:41
xd
Odpisz
22 lutego 2022, 00:20
ja
Odpisz
22 lutego 2022, 02:05
Ja, pod każdym, jednym twoim wysrywem, nie zesraj się.
Odpisz
22 lutego 2022, 08:07
ja
Odpisz
22 lutego 2022, 09:24
Rzadko daje strzałki lub prawie w ogóle, ale masz ode mnie w dół za bycie ...jem bez lepszego powodu.
Odpisz
22 lutego 2022, 18:59
@TrueStoryGuy: przypominam że te ...je dały mi bezpodstawnie strzałki w dół tylko dlatego że czegoś nie wiedziałem/pomyliłem się.
Odpisz
22 lutego 2022, 19:03
Odpisz
22 lutego 2022, 19:05
@Rhokai: nikt sie ciebie o zdanie nie pytał
Odpisz
22 lutego 2022, 19:06
Odpisz
22 lutego 2022, 19:07
@Preston1996: resident evil twoja stara to d*bil
Odpisz
22 lutego 2022, 19:10
może tylko jedna osoba dała ci wdółgłosa pod pierwszym komentarzem, teraz ludzie cię wdółgłosują, bo się zesrałeś
Odpisz
21 lutego 2022, 22:31
Nick ziomka z komentaza tez zloto
Odpisz
21 lutego 2022, 22:23
Kisnę niemiłosiernie
Odpisz
21 lutego 2022, 21:05
to proste
nie jedzą
Odpisz
20 lutego 2022, 00:28
Odpisz