Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trzeba brać osobną torbę
Przerwa na herbatkę
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2014, 15:34
normalny chyba też używa myszki komputerowej, której nie ma na górnym obrazku ;)
Odpisz
8 kwietnia 2014, 18:26
@pantadeusz1: Bo jest po prawej od klawiatury?
Odpisz
8 kwietnia 2014, 21:37
@Frost_: może nie zwróciłem uwagi na to że ktoś ma myszkę na półce razem z klawiaturą
Odpisz
3 listopada 2014, 21:55
@pantadeusz1: Dużo ludzi tak ma c:
Odpisz
8 kwietnia 2014, 12:43
Podobno najwięksi geniusze mieli bałagan na swoich stanowiskach pracy.
W końcu lepiej mieć burdel w pokoju niż pokój w burdelu.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:25
@Gurdzio56: dziękuję za argument do rodzinnej batalii "Ewa do cholery posprzątaj"
Odpisz
8 kwietnia 2014, 17:56
@Gurdzio56: Nie zgodzę się z twierdzeniem: " lepiej mieć burdel w pokoju niż pokój w burdelu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
8 kwietnia 2014, 19:51
@Griszka: To nie bałagan, tylko bardzo skomplikowany porządek.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:39
W moim pokoju to nie bałagan. To chaos twórczy .-.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:27
Czy jest tu ktoś, kto zna kogoś normalnego?
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:37
Moja bff jest (nie)normalna :)
Odpisz
8 kwietnia 2014, 15:36
Gorzej xD
Odpisz
8 kwietnia 2014, 14:09
W takim razie jestem średnio normalna. :D
Odpisz
8 kwietnia 2014, 07:21
Najlepszy porządek to WŁASNY bałagan :)
Odpisz
3 kwietnia 2014, 20:18
twoje biurko jest takie czyste
Odpisz
3 kwietnia 2014, 17:40
Jeszcze myszka po lewej stronie powinna być.
Odpisz