Bezczelna karetka, kiedy bombelek śpi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Hobby dla faceta
Dobrze czasem się oderwać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 26 lutego 2022, 14:19
Przecież to jest madka z Zawiercia, czyli zagłębia Dąbrowskiego, ona jest zagłebiakiem, nie mozna się od niej spodziewać inteligencji, przeciez 5 jest rano a nie w nocy
Odpisz
27 lutego 2022, 17:50
@Okrisdwa: ZaWiErCiE To Nie ZaGłĘBie
Odpisz
20 lutego 2022, 15:57
Spójrzmy z innej strony..... Jej dzieciaczek zaczął się krztusić o około 5 godziny. Dzwoni na karetkę, karetki uznajmy że jest takie prawo że nie może jeździć na sygnale o tej godzinie. Nikt karetki nie zauważa bo nie ma sygnału co prawda się świeci ale ktoś może nie zauważyć i wjeżdża na karetkę i powoduje wypadek. Karetka nie dojeżdża o czasie. I co taka madka powie? Że wina karetki?
Odpisz
Edytowano - 26 lutego 2022, 22:50
@Finlandia24: W dodatku aby karetka czy inny pojazd liczył się jako pojazd uprzywilejowany musi wysyłać zarówno sygnał świetlny jak i dźwiękowy. Tak jest napisane w przepisach, w przeciwnym wypadku taka karetka nie miałaby pierwszeństwa przejazdu, co mogło by ją opóźnić na drodze, a jak wiadomo w sytuacji zagrożenia życia każda sekunda się liczy
Odpisz
26 lutego 2022, 16:14
Hurt durr bombelek najważniejszy
Odpisz
26 lutego 2022, 14:53
Obowiązek mają, zresztą muszą zgłosić do centrali, że "jadą na bombach". Chociaż zauważyłem, że w moim mieście w środku nocy mają same światła, bez syreny.
Odpisz
20 lutego 2022, 15:37
Nikogo nie obchodzi maluśki skarbuś, trzeba ratować jakiegoś stęchłego dziada.
Odpisz
20 lutego 2022, 16:01
@Quackmore: Kto ciebie chciałby ratować?
Odpisz
20 lutego 2022, 16:15
@starmagedon: to było neimiłe
Odpisz
20 lutego 2022, 16:15
@Quackmore: Wiem. Przeproś.
Odpisz
20 lutego 2022, 16:21
@starmagedon: przepraszam... możesz na mnie nadepnąć :)
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2022, 16:22
@Quackmore: Tego nie zrobię.
Poproś Oliwiera, może będzie zainteresowany.
Odpisz
20 lutego 2022, 16:23
@starmagedon: jak miło że troszczysz się o mnie <3
Odpisz
20 lutego 2022, 16:23
@Quackmore: Trzeba byłoby cię ratować, a kto chciałby?
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2022, 16:25
@starmagedon: nie możesz mnie zmusić do przyjęcia "ratunku" kapitalistyczna świnio
Odpisz
20 lutego 2022, 20:02
@Quackmore: ej chłopaki co to za kłótnia tutaj
Odpisz
21 lutego 2022, 10:27
@Quackmore: chłop dostał 23 (słownie:23) czerwone, bo gejaki nie widzą ironii
Odpisz
26 lutego 2022, 14:39
@Quackmore: j...ć dzieci w imie papieża
Odpisz
26 lutego 2022, 14:48
@Quackmore: o ja pie....e ,tak chłop z chłopem
Odpisz
26 lutego 2022, 15:00
@DaveAfton: literalnie 1984
Odpisz