Kiedyś robiono bajki, by wpoić dzieciom jakieś wartości
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 lutego 2023, 14:05
Komu by się chciało za darmo robić
Odpisz
23 lutego 2023, 14:05
Zawsze chodziło o pieniądze
Odpisz
21 czerwca 2018, 12:38
obrazek typu: kiedyż to było, nie to co teraz
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:25
Film o Lwie jest genialny, serial o konaich niby jest głupi, gdzie tu niby logika!?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 12:19
tylko się nie popłacz dzidziu
Odpisz
6 kwietnia 2014, 17:32
O co wam chodzi z tym "Królem Lwem " ?
Odpisz
6 kwietnia 2014, 18:07
@Mithrandir: Król Lew to piękna bajka niezasługująca na oszczerstwa.Chodzi oto by pokazac w niej uczucia przywiązanie.A nie jak teraz tworzą jakies bajki tylko dla kasy i do niczego.
Odpisz
6 kwietnia 2014, 22:07
Taa, ale na podstawie chińskich bajek.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 11:49
@Kiyru: Msz coś do króla lwa to twój problem i mi nieodpisauj bezmyślnie!
Odpisz
7 kwietnia 2014, 15:02
Król lew został zrobiony na podstawie anime ''Kimba Biały Lew".
Odpisz
7 kwietnia 2014, 15:27
@Kiyru: pyał ci kyoś o zdanie w ogóle/
Odpisz
7 kwietnia 2014, 17:18
@Kiyru: Nie chcę nic mówic ale kolega ma rację :-| Król Lew był plagiatem, czytałem o tym...
Odpisz
7 kwietnia 2014, 18:21
@Volny: jak niechcesz nic mówić to niemów!
Odpisz
7 kwietnia 2014, 18:45
Oooo, jaka nie miła koleżanka
Odpisz
8 kwietnia 2014, 13:13
Zazdroszczę ci dealer'a...
PS. "nie" z czasownikami pisze się osobno :)
Odpisz
17 listopada 2014, 20:59
@Mithrandir: woem co to za film musze go obejzec
Odpisz
4 czerwca 2015, 18:30
Mufasa umrze!
Spoiler!
Odpisz
6 kwietnia 2014, 19:20
Po części prawda, ale teraz także robią dobre bajki np. Frozen
Odpisz
6 kwietnia 2014, 19:35
@Divinity: Albo Merida Waleczna, też piękna bajka :>
Odpisz
6 kwietnia 2014, 19:50
@smrodek11: Może uznacie mnie za głupka, ale dla mnie jeszcze MLP wpaja dzieciom ważne wartości, a kiedyś to było dla pieniędzy
Odpisz
3 czerwca 2015, 18:44
MLP nie wpaja nic dzieciom
Odpisz
4 czerwca 2015, 18:29
Nie wpaja ale robi pranie mózgu i dzieci już mówią tylko to: Koniki... Tęcza... Przyjaźń... Czary...
Odpisz
7 czerwca 2015, 19:43
@Kivera: Wreszcie ktoś ogarnięty. gadamy na priv ?
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:27
@Kivera: Och, bo ty na pewno obejrzałeś choć jeden odcinek i nie kierujesz się opiniom publiczną i wyjętymi z kontekstu obrazkami i scenami -_-
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:28
A miłość i tolerancja, to jest nic?
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:29
Oglądałam. Później poszłam do toalety i nie wychodziłam. Wymioty tęczą.
Ale nie było to dobre.
Odpisz
28 czerwca 2015, 21:34
hahaha, z mlp nie ma to nic wspólnego. A z resztą nie będę kłócić się z kolesiem mającym kucyka na avatarze
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:22
Sam pewnie oglądałeś króla lwa
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:23
@Kivera: A co ty oglądasz albo w co grasz że niby twoim zdaniem jest lepsze?
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2015, 12:03
oglądałem, a co, zazdroscisz Pedalski kucyczku ?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 14:43
Ja? Ja oglądam różne kanały. Ostatnio też szczególnie Discovery ID.
A gram w: Minecraft, CS:GO, Wiedźmina, GTA V itp.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 15:09
@Kivera: Ja tam wolę oryginalne Discovery, ale jak wolisz. Tylko że jak ty możesz lubić grę gdzie wszystko jest kwadratowe, bo ta gra ma swój urok, to chyba ja mogę lubić serial o koniach, bo też ma swój urok?
Odpisz
15 sierpnia 2015, 15:10
Wybaczy pan, nie zauwazyłem że jest pan totalnym haterem, już się nie odzywam
Odpisz
15 sierpnia 2015, 16:52
No właśnie nie, bo większość chyba by wybrała zagrać w Minecrafta, niż oglądać różowe koniki.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:34
@Kivera: Tak właściwie to tylko jeden jest różowy
Odpisz
16 sierpnia 2015, 11:46
Wiesz o co chodzi...
Odpisz
19 sierpnia 2015, 10:00
@Kivera: Wiem, ale chyba tyle samo ludzi gra w minecraft co oglada my little pony
Odpisz
31 stycznia 2015, 21:08
potwierdam
Odpisz
7 kwietnia 2014, 16:43
Teraz to mamy Trynka
Odpisz
7 kwietnia 2014, 03:14
Jeszcze jakieś tego typu bajki są ale masz rację era ***istości kończy się.
Odpisz
6 kwietnia 2014, 16:47
Aj tam. Głupoty gadacie.
Ostatnio z nudów obejrzałem jedną z nowszych bajek Disneya i podobała mi się bardziej niż większość starych...
Odpisz
6 kwietnia 2014, 16:59
@Psuja34: Jaka to była?
Odpisz
6 kwietnia 2014, 17:23
Bodajże "Frozen"
Odpisz
6 kwietnia 2014, 16:31
Disney rządzi!! a teraz to tylko komercha
Odpisz
4 kwietnia 2014, 16:13
Bo te Disney'a z lat 90 były najlepsze.
Odpisz
3 kwietnia 2014, 21:14
A potem dorastasz i to co monotonne staje się nudne...
Odpisz
4 kwietnia 2014, 14:49
@majki909: Pomyliłeś obrazek
Odpisz
4 kwietnia 2014, 14:52
@Timix: Rzeczywiście myślałem że znowu 2 takie same dali
Odpisz