Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MetalSoad

23 lutego 2023, 14:05

Komu by się chciało za darmo robić

Avatar MetalSoad

23 lutego 2023, 14:05

Zawsze chodziło o pieniądze

Avatar PacioWsky

21 czerwca 2018, 12:38

obrazek typu: kiedyż to było, nie to co teraz

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 11:25

Film o Lwie jest genialny, serial o konaich niby jest głupi, gdzie tu niby logika!?

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 12:19

tylko się nie popłacz dzidziu

Avatar Mithrandir

6 kwietnia 2014, 17:32

O co wam chodzi z tym "Królem Lwem " ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

17 listopada 2014, 20:59

@Mithrandir: woem co to za film musze go obejzec

Avatar Kivera

4 czerwca 2015, 18:30

Mufasa umrze!
Spoiler!

Avatar Divinity

6 kwietnia 2014, 19:20

Po części prawda, ale teraz także robią dobre bajki np. Frozen

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar Kivera

16 sierpnia 2015, 11:46

Wiesz o co chodzi...

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2015, 10:00

@Kivera: Wiem, ale chyba tyle samo ludzi gra w minecraft co oglada my little pony

Avatar
Konto usunięte

31 stycznia 2015, 21:08

potwierdam

Avatar krzeslo

7 kwietnia 2014, 16:43

Teraz to mamy Trynka

Avatar ziomek2009

7 kwietnia 2014, 03:14

Jeszcze jakieś tego typu bajki są ale masz rację era ***istości kończy się.

Avatar Psuja34

6 kwietnia 2014, 16:47

Aj tam. Głupoty gadacie.

Ostatnio z nudów obejrzałem jedną z nowszych bajek Disneya i podobała mi się bardziej niż większość starych...

Avatar
Konto usunięte

6 kwietnia 2014, 16:59

@Psuja34: Jaka to była?

Avatar Psuja34

6 kwietnia 2014, 17:23

Bodajże "Frozen"

Avatar Takita6

6 kwietnia 2014, 16:31

Disney rządzi!! a teraz to tylko komercha

Avatar shilla

4 kwietnia 2014, 16:13

Bo te Disney'a z lat 90 były najlepsze.

Avatar majki909

3 kwietnia 2014, 21:14

A potem dorastasz i to co monotonne staje się nudne...

Avatar Timix

4 kwietnia 2014, 14:49

@majki909: Pomyliłeś obrazek

Avatar majki909

4 kwietnia 2014, 14:52

@Timix: Rzeczywiście myślałem że znowu 2 takie same dali

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka