Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niezniszczalne
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 marca 2022, 20:35
Bohater
Odpisz
7 kwietnia 2014, 16:49
a co z resztą
Odpisz
2 sierpnia 2017, 12:18
@Mily99a: Uciekła ze strachu.
Odpisz
15 marca 2017, 18:12
A wtedy wszyscy zaczęli klaskać. Tym zołnierzem okazał się młody Albert Einstein. Bandytami SSmani a pociąg jechał do Auschwitz. Dyplom żołnierzowi wręczał sam Karol Wojtyła.
Odpisz
29 maja 2014, 15:07
Duży szacun dla niego!
Odpisz
7 kwietnia 2014, 16:33
Kiedyś byli faceci, teraz mamy Justina Bibera i One Direktion.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 19:38
Oraz ludzi, którzy non-stop o nich ***ą zamiast wziąć się do roboty.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 23:05
i chwasta
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2014, 17:10
Dlaczego nie użył dyplomacji ? Może dałoby się to pokojowo rozwiązać ?
Odpisz
7 kwietnia 2014, 23:05
@Mnich1: troche on, troche oni
Odpisz
9 czerwca 2018, 11:39
@Mnich1:
Odpisz
21 czerwca 2018, 23:00
@JaegerPL: Dalej twierdzę że mógł porozmawiać.
Odpisz
22 czerwca 2018, 11:49
@Mnich1: Do domu wbija ci 40 terrorystów.
- Panowie, załatwmy to pokoj...
(Sztrzał)
Odpisz
29 września 2018, 22:38
@JaegerPL: Przynajmniej ma czyste sumienie.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 15:53
I to jest BOHATER!
Odpisz
7 kwietnia 2014, 15:43
I tak się powinno robić bez względu na to jakie prawo karne obowiązuje. Czy legalne, czy nielegalne - powinno się postępować SŁUSZNIE.
Odpisz
7 kwietnia 2014, 14:48
Jezu już to było to tylko wymyślone łzawe historyjki żeby zyskać tutaj popularnośc a to wszystko zwykły stek bzdur jeśli się nie myle niech da ktoś link gdzie jest to potwierdzone bo skaś ta osoba musiałą to zaczerpnąć i napewno było by o tym cos gdzieś napisane... ogarnijcie sie i nie wiezcie w to!!!!
Odpisz
7 kwietnia 2014, 14:28
Żołnierz i 40 rozbójników? ;x
Odpisz
7 kwietnia 2014, 13:40
W Polsce dostałby karę za pobicie, zabójstwa i okaleczenia, a bandyci odszkodowanie
Odpisz
7 kwietnia 2014, 13:48
welcum in da Polynd
Odpisz
7 kwietnia 2014, 13:09
Niezły.
Odpisz
4 kwietnia 2014, 13:28
nie wspominając o nagrodach które dostał oraz sporo wycięte jest bo jeszcze mówił dlaczego to zrobił
Odpisz
4 kwietnia 2014, 14:37
@bylejakbylegdzie: Manipulacja :>
Odpisz
4 kwietnia 2014, 13:11
i to jest bohater
Odpisz