Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2014, 17:05

Eeeeh,leżenie w domu przez dwa dni,jeśli mnie tylko na dwór nie wygonią,za dużo znajomych wokół domu...

Avatar gelo1238

4 kwietnia 2014, 17:16

Wokół domu, dokładnie w środku, a jeszcze dokładniej w internetach ? :D

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2014, 17:21

@gelo1238: Mam 5 osób które mieszkają od 1-4 bloków dalej odemnie,pewno mnie wyciągną,ja chce zostać w internetach... xD

Avatar gelo1238

4 kwietnia 2014, 17:22

Tak jasne... ciebie nawet w internetach nie lubią..

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2014, 17:25

@gelo1238: Tu się mylisz,mam dużo przyjaciół w internetach. :P

Avatar gelo1238

4 kwietnia 2014, 17:26

I po co ci oni ?

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2014, 17:27

@gelo1238: A bo ja wim,uzależniona od komputera nie jestem,i umiem z nimi nie gadać przez kilka dni,tygodni.

Avatar gelo1238

4 kwietnia 2014, 17:35

Nie wcale... nie jesteś.... ok może od kompa nie ale od internetu i urządzeń elektronicznych tak :D

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2014, 17:39

@gelo1238: Nie,z internetu w telefonie praktycznie nie używam,internetu i w ogóle komputera w czasie wolnym w tygodniu kończe grać o 21-22 od godziny odrobienia lekcji czyli gdzieś koło 16,i praktycznie teraz oprócz internetu nie mam nic na komputerze gdyż popsuł mi się cały windows i musiałam zainstalować nowy.

Avatar lazur1225

4 kwietnia 2014, 17:43

o 16 ?! ja o tej godziinie ze szkoly dopiero wracam ;_;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 kwietnia 2014, 17:45

@lazur1225: No o 16 kiedy kończe lekcje domowe w poniedziałki (12:35) jeśli kończe koło 15 to nawet do 19 robię lekcje,ale to się rzadko zdarza,kiedy kończe koło 15 lekcje są odrobione 17-18.

Avatar gelo1238

Edytowano - 4 kwietnia 2014, 17:54

Jak nie potrafisz poprawnie i bezpiecznie korzystać z systemu i programów współpracującymi z nim to się nie dziw, że się zepsuł.

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2014, 18:02

@gelo1238: podziękuj mojemu antyvirusowi,który wszystko schrzanił,bo mój tata to zainstalował,więc się nie czepiaj,że to moja wina ;-;

Avatar gelo1238

4 kwietnia 2014, 18:13

To było go zmienić ? (antywirusa)

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2014, 18:16

@gelo1238: Ok,instalujesz antywirusa,i niby przez kilka dni działa dobrze i nagle bum,nie działa cały komp,też byś tego też nie przewidział.

Avatar gelo1238

4 kwietnia 2014, 18:18

Jak instalujesz g*wno to co się dziwisz ? Ja takie coś co chwile muszę przewidywać.

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2014, 18:20

@gelo1238: 1.Nie ja zainstalowałam 2.Nie wiem co napisać,ale ok,zakończmy to,bo to niedługo będzie potrzebowało otworzenia odpowiedzi.

Avatar gelo1238

4 kwietnia 2014, 22:36

Skoro ten antywirus przestał działać po kilku dniach to mogłaś zmienić, czy to takie trudne ?

Avatar TikoPL

4 kwietnia 2014, 19:25

Taa, a w sobotę na jakiś konkurs. Nie ma miejsca na szczęście w tym ponurym świecie.

Avatar marta_lak

4 kwietnia 2014, 18:38

beaaaagle

Avatar ziom6637

4 kwietnia 2014, 17:21

popieram

Avatar Egzi01

4 kwietnia 2014, 17:17

a ja mam pecha bo chory byłem i teraz przez cały weekend będę musiał przepisywać :;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Pozdrawiam świetliki

Co za przypadek

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pilne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka