Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
I po kłopocie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie po oczach
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 maja 2008, 09:56
widziałam na innej strocje ale i tak fajne 5/5
Odpisz
2 stycznia 2022, 15:15
@Klaudixx: Na tym polega kradzież
Odpisz
22 września 2022, 08:00
@Klaudixx: odkop
Odpisz
22 września 2022, 14:51
@hxzeyy: Literanie
Odpisz
12 lipca 2010, 13:51
mały ma ambicje
Odpisz
9 kwietnia 2019, 06:40
@ZiomalQ: nooo
Odpisz
22 września 2022, 08:01
@ZiomalQ: odkop
Odpisz
22 kwietnia 2021, 00:11
Jak dorośniesz, to będziesz na mojej patelni się smażyć.
Odpisz
17 kwietnia 2020, 22:08
10 lat.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 14:49
to nie świstak,to mały chomik dżungarski.miałam taką parę chomików i małe ich były identyczne.<3
Odpisz
9 lipca 2015, 15:49
Ale maluuuśki!
Odpisz
18 sierpnia 2012, 10:52
jaki słodkiiiiiii szkoda że nie miałam takiego szcześcia że mojego chomika (też roborowskiego) nie wzięłam takiego maliśkiego!!!!
PS
jaki Słodki!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
9 kwietnia 2011, 08:28
Jaki śliczny! :)
Odpisz
29 stycznia 2011, 11:47
to nie jest świstak tylko chomik roborowskiego, po futerku można poznać
Odpisz
11 września 2010, 21:34
ale mały super chciałbym mieć takiego !!
Odpisz
8 lipca 2010, 17:14
hah ... jaki malutki słoodziaak ... :P
Odpisz
9 kwietnia 2009, 10:37
jeeej jaki śliczny
Odpisz
28 lutego 2009, 12:26
ha ha xD chciałam to dodać ale super 5/5
Odpisz
9 lipca 2008, 13:05
to co mu odstaje to ogon
Odpisz
27 czerwca 2008, 12:39
niebedzie zwijal sreberek bo milka ma nowe opakowanie i cos mu odstaje
Odpisz