Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Klaudixx

3 maja 2008, 09:56

widziałam na innej strocje ale i tak fajne 5/5

Avatar kajba

2 stycznia 2022, 15:15

@Klaudixx: Na tym polega kradzież

Avatar hxzeyy

22 września 2022, 08:00

@Klaudixx: odkop

Avatar kajba

22 września 2022, 14:51

@hxzeyy: Literanie

Avatar ZiomalQ

12 lipca 2010, 13:51

mały ma ambicje

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2019, 06:40

@ZiomalQ: nooo

Avatar hxzeyy

22 września 2022, 08:01

@ZiomalQ: odkop

Avatar JaJestemZWami

22 kwietnia 2021, 00:11

Jak dorośniesz, to będziesz na mojej patelni się smażyć.

Avatar Iphonix

17 kwietnia 2020, 22:08

10 lat.

Avatar Koniczek02323

15 sierpnia 2015, 14:49

to nie świstak,to mały chomik dżungarski.miałam taką parę chomików i małe ich były identyczne.<3

Avatar Anialeka05

9 lipca 2015, 15:49

Ale maluuuśki!

Avatar Zwierzak111

18 sierpnia 2012, 10:52

jaki słodkiiiiiii szkoda że nie miałam takiego szcześcia że mojego chomika (też roborowskiego) nie wzięłam takiego maliśkiego!!!!

PS
jaki Słodki!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2011, 08:28

Jaki śliczny! :)

Avatar BaNaN0023

29 stycznia 2011, 11:47

to nie jest świstak tylko chomik roborowskiego, po futerku można poznać

Avatar danios111

11 września 2010, 21:34

ale mały super chciałbym mieć takiego !!

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2010, 17:14

hah ... jaki malutki słoodziaak ... :P

Avatar marTYSIAK_97

9 kwietnia 2009, 10:37

jeeej jaki śliczny

Avatar Zangetsu

28 lutego 2009, 12:26

ha ha xD chciałam to dodać ale super 5/5

Avatar olisi

9 lipca 2008, 13:05

to co mu odstaje to ogon

Avatar krzywy13

27 czerwca 2008, 12:39

niebedzie zwijal sreberek bo milka ma nowe opakowanie i cos mu odstaje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar reni1372
Dodane przez: reni1372

I po kłopocie

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Nie po oczach

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Frustrujące

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka