Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To już?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Równi i równiejsi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie cwaniakuj
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego, 10:35
Obydwa są dobre, ale pączki przynajmniej mają różne smaki.
Odpisz
25 lutego 2022, 09:44
akurat w tłusty czwartek złapało mnie jakieś zatrucie... nie zjadłem nic. Eh szkoda |<urwa gadać szkoda szczempić ryja naprawdę...
Odpisz
25 lutego 2022, 08:30
OPONKI
Odpisz
25 lutego 2022, 07:14
Odpisz
24 lutego 2022, 22:33
#TeamDonuty
Odpisz
24 lutego 2022, 21:42
Co? Ja wolę schabowe na smalcu
Odpisz
24 lutego 2022, 22:11
@Zpolskijestem0: delicje
Odpisz
24 lutego 2022, 22:11
#teampączki
Odpisz
24 lutego 2022, 20:02
Team cukrzyca typu drugiego
Odpisz
24 lutego 2022, 21:43
@Tenet: ekhem... Dołączam do teu
Odpisz
24 lutego 2022, 20:48
*ekhem* CHRUST
Odpisz
24 lutego 2022, 20:23
Jakie faworki ,hrusciki to jest to
Odpisz
24 lutego 2022, 20:27
@DeiwidxZiom: NO WŁAŚNIE ,JAKIE FAWORKI?!
Odpisz
24 lutego 2022, 20:22
Tymczasem oponki
Odpisz
24 lutego 2022, 20:19
Odwieczna walka! Ja jednak chyba #teampączki
Odpisz
24 lutego 2022, 19:35
PĄCZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2022, 19:27
Faworki to rozgniecione pączki bez nadzienia. Wszystkich was oszukiwano.
Odpisz
24 lutego 2022, 19:20
#babeczkimasterrace
Odpisz