Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2022, 14:19
Dzisiaj 03-03-2022 ropa po 6 zł 20 groszy. Benzyna 95 po 6 zł
Odpisz
25 lutego 2022, 17:44
więc mamy 2 typów którym się zbiorniki rozpuszczą w drodze do domu i zapłacą 5 razy więcej kary niż za paliwo i jednego typa który mógłby po prostu zajechać do rafinerii czy gdzieś żeby mu w 2 minuty hurtem napełnili ale uznał że zaj.... 2 dystrybutory na godzinę i zapłaci 5 razy więcej niż mógłby
Odpisz
26 lutego 2022, 20:12
@Marequel: Czemu ich zbiorniki mają się rozpuścić?
Odpisz
26 lutego 2022, 20:18
@TakiJeden1: no bo plastik do zbiornika na wodę i plastik na oleje to 2 różne materiały. Jest zasada w chemii mówiąca że podobne rozpuszcza się w podobnym a plastik i benzyne się robi z ropy naftowej, a resztę sobie dopowiedz
Odpisz
26 lutego 2022, 22:24
@Marequel: Kurde ja głupi raczej jestem i nie wiem co mam sobie dopowiedzieć, może wytłumaczyłbyś mi to dokładniej. Widzisz bo karnistry nawet małe czy 5l czy 20l przechodzą atesty że można w nich przechowywać paliwo i ja w takich trzymam paliwo do mojej piły spalinowej. Teraz nie wiem czy przechowując w takim zbiorniku paliwo ono po wlaniu nie uszkodzi piły.
Odpisz
26 lutego 2022, 22:38
@TakiJeden1: w skrócie żeby można było przechowywać takie rzeczy jak paliwa, rozpuszczalniki, oleje czy nawet takie rzeczy jak kiełbase która została po grillu, plastik z którego jest zrobiony pojemnik musi być konkretnego typu który się nie rozpuszcza w tym co ma przechowywać. Czyli w skrócie atestowany baniak na paliwo będzie okej, ale beczka zrobiona do zbierania deszczówki już może albo się przepalić na wylot albo pogorszyć jakość paliwa
Odpisz
27 lutego 2022, 17:41
@Marequel: akurat mauzery to bardzo popularne zbiorniki na paliwo, poza tym widać że to nie pierwszy raz kiedy paliwo jest do nich przelewane. Podobnie wyglądają zbiorniki u mnie, paliwo w nich jest przechowywane ok 15 lat. I ani się nie rozszczelniły ani nic. A to że zestaw 2m^3 paliwa na samochodzie nie spełnia przepisów ADR to inna sprawa
Odpisz
27 lutego 2022, 22:25
@Marequel: poza tym obecnie nie można dostać paliwa w hurtowych ilościach. Jak dzwoniliśmy do naszego dostawcy to powiedział że najwcześniej będzie wiadomo jutro kiedy ruszą dostawy, a paliwo będzie jeszcze nie wiadomo kiedy. A zaczynają rozwozić od największych odbiorców
Odpisz
3 marca 2022, 14:17
@Marequel: W rafinerii nie ma paliwa, cała tygodniowa produkcja z Orlenu zakontraktowana dla rezerwy strategicznej.
Myślisz, że dlaczego pojechał tankować na stację? Sprzeda ze 100% zyskiem.
Odpisz
26 lutego 2022, 19:27
U mnie też były na traktorach benzyna i straż pożarna przyjechała. Diesel się skończył
Odpisz
26 lutego 2022, 18:05
To są proszę Państwa jakieś jaja
Odpisz
26 lutego 2022, 17:07
instrybutor
Odpisz
26 lutego 2022, 17:06
U nas ze wsi każdy wypłacił pieniądze z jedynych 5 bankomatów więc teraz nie ma pieniędzy w żadnym z nich
Odpisz
25 lutego 2022, 18:53
Ostatni profesjonalista
Odpisz
25 lutego 2022, 17:55
Jak zawsze podj...ne z reddita
Odpisz
25 lutego 2022, 17:57
@dawid51: na tej stronie połowa memów jest z reddita a druga połowa z dzidy więc wiesz
Odpisz
25 lutego 2022, 17:59
@polska_cebulka: jeddit
Odpisz
3 marca 2022, 18:35
@Marequel: jeddzita
Odpisz
25 lutego 2022, 17:40
Odpisz
25 lutego 2022, 17:32
I przez takich niedoje*ów może nie starczyć paliwa
Odpisz